Premiera gry Red Dead Redemption 2 w wersji PC już jutro

Red Dead Redemption 2 na PC już za rogiem. Gracze korzystający z kart GeForce od dziś gotowi do gry

Red Dead Redemption 2

Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na komputery osobiste od dłuższego czasu, a gracze korzystający z kart graficznych GeForce są już przygotowani do rozpoczęcia swojej przygody na Dzikim Zachodzie dzięki nowemu sterownikowi Game Ready. Sterownik ten posiada również optymalizacje dla gier Need for Speed: ​​Heat oraz Borderlands 3.

Red Dead Redemption 2 twórców gier Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption to nadzwyczajna opowieść o życiu w bezlitosnym sercu Ameryki, w której Arthur Morgan i gang van der Lindego desperacko próbują uciec przed stróżami prawa. Ogromny i klimatyczny świat gry stanowi też fundament dla nowych doświadczeń w rozgrywce sieciowej. Red Dead Redemption 2 na PC wprowadza szereg graficznych i technicznych ulepszeń.

Telewizory 4K OLED LG z 2019 roku otrzymały certyfikat G-SYNC Compatible

NVIDIA ogłosiła niedawno partnerstwo z firmą LG, dzięki któremu modele 4K OLED E9, C9 i B9 tej marki otrzymały certyfikat zgodności ze standardem G-SYNC, umożliwiając graczom korzystającym z kart graficznych GeForce na zabawę na dużym ekranie w salonie bez zacięć, rozrywania ekranu (tearing) i zmniejszonym do minimum opóźnieniem sygnału synchronizującego. Dzięki najnowszemu sterownikowi Game Ready oraz aktualizacji oprogramowania odbiorników telewizyjnych z funkcji tej mogą już korzystać użytkownicy w Ameryce Północnej, a wkrótce będzie dostępna w pozostałych rejonach świata.

Czytaj też: Gry video na telewizorach LG OLED kompatybilne z NVIDIA G-SYNC już w tym tygodniu

Bądź gotowy do gry dzięki sterownikom NVIDIA Game Ready
Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu premiery wspieranej gry i są zoptymalizowane pod kątem największej wydajności oraz jakości rozgrywki. Każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Artykuł na temat sterownika Game Ready dedykowanego grze Red Dead Redemption 2:
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/red-dead-redemption-2-pc-game-ready-driver/

Sterownik Game Ready (dostępny również za pośrednictwem aplikacji GeForce Experience):
https://www.nvidia.pl/drivers

źródło: NVIDIA

Zwiastun gry Red Dead Redemption 2 w wersji PC:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: