Samson Go Mic Mobile – mikrofon do smartfona dostępny w Polsce

Transmisja o niskiej latencji eliminuje wszelkie problemy z synchronizacją, dzięki czemu możliwe jest przesyłanie, edytowanie i udostępnianie filmów bezpośrednio ze smartfona. Do systemu można podłączyć także dodatkowy nadajnik do pracy dwukanałowej. Obydwa kanały mogą być miksowane (streaming) lub zachowane na osobnych ścieżkach (postprodukcja).

Go Mic Mobile zawiera kabel „lightning” do podłączania urządzeń iPhone / iOS, kable USB Micro B i USB-C do urządzeń z systemem Android* oraz kabel 1/8 „(3,5 mm) do podłączenia dowolnego analogowego wejścia audio, a także różnorodne akcesoria do montażu odbiornika (ramiona wspornika, zapięcia na rzepy, adapter 1/4 „–20).

Go Mic Mobile dostępny jest w dwóch zestawach. Go Mic Mobile Lavalier Wireless System, z nadajnikiem Samson PXD2 Beltpack i dookólnym mikrofonem Lavalier LM8, pozwala na doskonałą bezprzewodową transmisję sygnału. Go Mic Mobile Handheld Wireless System jest wyposażony w nadajnik ręczny HXD2 firmy Samson z kapsułą Q8 Professional Dynamic Microphone i zapewnia najwyższą jakość cyfrowego bezprzewodowego działania. HXD2 oferuje również automatyczną regulację wzmocnienia AGC (Auto Gain Control), aby zapewnić najczystszy możliwy sygnał audio.

Obydwa zestawy przeznaczone są do nagrywania domowego video, podcastów, nadawania na żywo, reportaży, rejestrowania dźwięku — można je wykorzystywać zarówno w pracy, jak i w domu. Bateria litowo-jonowa pozwala na działanie do 13 godzin bez przerwy.

  • Go Mic Mobile oferuje cyfrową kompatybilność audio z urządzeniami z systemem Android 5.0 lub nowszym, które umożliwiają cyfrowe połączenie audio przez USB. Nie wszystkie aplikacje na Androida obsługują dźwięk USB, więc aby skorzystać z tej funkcji, konieczne może być pobranie aplikacji innej firmy. Łączność analogowa za pomocą dołączonego kabla 1/8 „(3,5 mm) jest oferowana jako rozwiązanie alternatywne.

Najnowsze systemy mikrofonowe Samson są już dostępne u oficjalnego dystrybutora marki w Polsce – firmy AudiofriQ w katalogowej cenie 899 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: