Hammer Explorer – polski pancerny smartfon ma dziś oficjalną premierę [+KONKURS]

HAMMER Explorer, który dotychczas można było zamówić w przedsprzedaży z atrakcyjnymi prezentami, ma dziś swoją oficjalną premierę. Teraz model dostępny jest zarówno w e-sklepie producenta, jak i w sprzedaży detalicznej u partnerów mPTech. Startowi oficjalnej premiery towarzyszy konkurs na profilu HAMMER na Facebook.com, w którym można wygrać nowego „pancerniaka”. Co trzeba zrobić by zgarnąć smartfon za 1099 złotych?


Światowa klasa, polski projekt

HAMMER EXPLORER to 5,7-calowy smartfon ze wzmocnioną obudową, który został zaprojektowany w Polsce przez międzynarodowy zespół. Jak informuje producent – ten „pancerniak” posiada wiele praktycznych ulepszeń, które są wynikiem wszystkich dotychczasowych doświadczeń w tworzeniu HAMMERÓW, dzięki czemu cechuje go światowa jakość. W efekcie, to pierwszy smartfon HAMMER z certyfikatem odporności IP69 i wodoodpornymi portami, w tym USB-C (uniwersalny wtyk). Do tego model wyposażony jest w dodatkowe bumpery chroniące ekran, NFC umożliwiające płatności mobilne, wskaźnik laserowy, uchwyt na smycz oraz baterię 5000 mAh z funkcją Express Charging. Poza tym Explorer posiada aparaty: główny 13 Mpx oraz selfie 8 Mpx. Za jego wydajność odpowiadają procesor Helio A22 i 3 GB pamięci RAM. HAMMER EXPLORER pracuje pod kontrolą czystego systemu Android 9.0 Pie z GMS. Smartfon świetnie leży w dłoni i jest jeszcze lepiej przygotowany do pracy w trudniejszych warunkach i na rozmaite wyzwania dając większą pewność i komfort na co dzień.

HAMMER EXPLORER

Co więcej, projekt Explorera jest rozwojowy – producent planuje stworzyć dla niego dedykowane akcesoria takie jak bateria zewnętrzna czy uchwyt rowerowy. Cena modelu to 1099 zł.

Model został ciepło przyjęty przez Klientów w trakcie przedsprzedaży. Osoby, które zakupiły go do 7 listopada br. otrzymają prezenty po spełnieniu warunków promocji i wypełnieniu formularzy na stronie: https://www.hammeromania.pl/przedsprzedaz/  

KONKURS: ZGARNIJ EXPLORERA DLA SIEBIE

Konkurs, w którym można wygrać HAMMERA Explorer odbywa się na fan page’u marki na Facebook.com. Jego mechanizm jest bardzo prosty, a w celu zgarnięcia modelu wystarczy pod postem z 7 listopada dodać zdjęcie wraz z opisem swojej najbardziej ekstremalnej, niepowtarzalnej historii, przygody z życia. Spośród wszystkich uczestników, którzy napiszą komentarz, jury wybierze autora najbardziej kreatywnej i ciekawej odpowiedzi.

Więcej informacji o produkcie na www.myphone.pl/product/hammer-explorer/, natomiast

o konkursie na www.facebook.com/hammeromania/

źródło: mPTech

One thought on “Hammer Explorer – polski pancerny smartfon ma dziś oficjalną premierę [+KONKURS]

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: