TeleCube – promocyjne ceny numerów zagranicznych, rabaty dla nowych klientów

W TeleCube promocje potrwają aż do 2 grudnia br. W tym czasie numery zagraniczne z 53 krajów świata można nabyć w korzystnych cenach, a dla nowych Klientów TeleCube ma jeszcze rabaty na pakiety w ramach Promocji „Globalny TeleCube”.

Prowadząc biznes na wielu rynkach warto mieć w swojej firmie numery zagraniczne. Zwiększa to wiarygodność wśród klientów i kontrahentów. A jeśli można nabyć numery zagraniczne w promocyjnych cenach to aż szkoda nie skorzystać z takiej okazji. W TeleCube w dniach od 8 listopada od godziny 14:00 do 2 grudnia br. numery z 53 krajów świata można nabyć o ponad 30% taniej w porównaniu z cenami regularnymi. Żeby jednak zaopatrzyć się w numer zagraniczny należy być Klientem TeleCube i mieć zakupioną konkretną usługę np. dowolny pakiet Wirtualnej Centrali lub pakiet Mini. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z naszych usług, zarejestruj się w powyższym terminie na 14-dniowy okres testowy jednego z ww. pakietów podając kod promocyjny, a w ramach promocji „Globalny TeleCube” otrzymasz 10% rabatu na stałą opłatę abonamentową za testowany pakiet.

Jak zakupić numery zagraniczne w promocyjnej cenie*

Jeśli chcesz reprezentować się w kraju swoich Klientów ich lokalnym numerem, wybierz numery zagraniczne dostępne w TeleCube w korzystnych cenach. Tylko w dniach od 8 listopada od godziny 14:00 do 2 grudnia włącznie, numery z 53 krajów już od 13 zł netto (jednorazowa opłata aktywacyjna oraz stały miesięczny abonament).

Aby dowiedzieć się jakie wymagania należy spełnić celem pozyskania numeru, wejdź na stronę TeleCube poświęconą numerom zagranicznym i wybierz interesujący Cię kraj. Ceny prezentowane w czasie trwania promocji są cenami po rabacie. Numery, dla których nie ma dodatkowych obostrzeń możesz nabyć bezpośrednio poprzez Panel Klienta TeleCube. Po zalogowaniu należy wejść kolejno w zakładki „Wirtualna Centrala” ­‑> „Numery telefonu” -> „Dodaj numer”, a następnie z listy wybrać interesujący kraj i strefę. Po pojawieniu się listy numerów można wybrać numer dla swojej firmy i przejść do dalszej realizacji zakupu.

W przypadku numerów, dla których konieczne jest spełnienie dodatkowych wymagań rejestracyjnych, aby nabyć numer należy skontaktować się z nami, najlepiej drogą mailową, przesyłając na adres info@telecube.pl potrzebne dokumenty.

Przykład:

Jeśli chcesz nabyć numer z USA w promocyjnej cenie 13 zł netto można wejść na Panel Klienta i samodzielnie dokonać zakupu.

Wybierając numer z Niemiec, którego cena w trakcie promocji wynosi 27 zł netto, musisz dostarczyć TeleCube potwierdzenie posiadania siedziby bądź filii w strefie, z której numer chcesz nabyć.

Z listą państw, z których można pozyskać numery zagraniczne, wraz z wymaganiami rejestracyjnymi oraz cenami można zapoznać się na stronie www.telecube.pl/numery-zagraniczne

Zostań nowym Użytkownikiem i skorzystaj z Promocji „Globalny TeleCube”**

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z usług TeleCube, zarejestruj się na jeden z pakietów Wirtualnej Centrali lub pakiet Mini VoIP podając kod rabatowy „TELGLOB19” i skorzystaj z promocji. Podczas darmowego 14-dniowego okresu próbnego przekonaj się, jak usługa sprawdzi się w Twojej firmie, a później kontynuuj współpracę z nami z 10% rabatem na stałą opłatę abonamentową na testowany pakiet. Więcej szczegółów nt. promocji znajdziesz na stronie www.telecube.pl/promocja-globalny-telecube oraz w Regulaminie.

Zachęcamy do skorzystania z promocji, a jeśli nasunęły się jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, pod numerem telefonu 221 13 14 15, poprzez e-mail: info@telecube.pl oraz za pośrednictwem czatu.

źródło: TeleCube

* Promocyjne ceny numerów zagranicznych dotyczą zarówno nowych jak i stałych Klientów telefonii TeleCube. Ceny numerów zakupionych w okresie trwania promocji będą obowiązywać przez cały okres nieprzerwanego korzystania z numeru lub do momentu kiedy Uczestnik zaprzestanie korzystania (nawet okresowo) z usług świadczonych przez Dostawcę

** Promocja „Globalny TeleCube” dotyczy tylko nowo rejestrujących się Klientów wybierających jeden z pakietów Wirtualnej Centrali lub pakiet Mini VoIP. Przyznane w trakcie Promocji zniżki na stałe opłaty abonamentowe za testowany pakiet będą obowiązywać przez cały okres nieprzerwanego korzystania przez Uczestnika Promocji z usługi TeleCube.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: