Levent Gültan wchodzi do zarządu Kino Polska TV SA

Do zarządu Kino Polska SA dołączył Levent Gültan, który będzie nadzorował działalność reklamową, programową oraz marketingową Spółki i jej Grupy Kapitałowej. Będzie również odpowiedzialny za dział On-Air oraz rozwój obszaru digital i VOD.

 Levent Gültan w latach 2018 – 2019 pełnił funkcję Członka Rady Nadzorczej Kino Polska TV SA. SA. Jest menedżer z ponad 20-letnim, międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie mediów cyfrowych oraz  technologii internetowych. Wspierał firmy w obszarach budowania pionów telekomunikacji, usług finansowych i zaawansowanej technologii. Był m.in. dyrektorem zarządzającym Mediakraft Networks w Niemczech i w Polsce. Jest również założycielem Mediakraft Turkey Yayın Hizmetleri A.S.

– W Grupie Kino Polska TV widzimy duży potencjał rozwoju w obszarze cyfrowej konsumpcji treści. Nasze doświadczenia pokazują, że widzowie w Polsce i generalnie w tej części Europy, równie chętnie oglądają tradycyjną telewizję jak i korzystają z platform VOD. Zamierzamy rozwijać się w obu tych obszarach i zwiększać udziały Kino Polska zarówno w segmencie tradycyjnej telewizji jak i wykorzystywać rosnący potencjał popularności platform online i VOD – mówi Levent Gültan, członek zarządu Kino Polska TV SA.

Obecnie w skład zarządu Grupy wchodzą:

  • Bogusław Kisielewski, Prezes Zarządu
  • Marcin Kowalski, Członek Zarządu
  • Alber Uziyel, Członek Zarządu
  • Berk Uziyel, Członek Zarządu
  • Levent Gültan, Członek Zarządu

 

źródło: Kino Polska TV SA

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: