Padmate PaMu Slide – mogą śmiało konkurować z Apple Airpods Pro

Padmate PaMu Slide to nowe słuchawki bezprzewodowe z podwójną redukcją hałasu Dual-Mic i 10-godzinną żywotnością baterii za 119 euro, mogą śmiało konkurować z Apple Airpods Pro.

Po kampanii crowdfundingowej Indiegogo, która zebrała ponad 6,5 miliona dolarów, Padmate, specjalista w produkcji słuchawek dousznych Bluetooth, ogłosił ogólną dostępność swojego najnowszego produktu: PaMu Slide. Słuchawki Bluetooth 5.0, które są wyposażone w True Wireless Stereo (TWS), zapewniają wysokiej jakości dźwięk, wyjątkowo długą żywotność baterii oraz optymalny komfort użytkowania w bardzo konkurencyjnej cenie. PaMu Slides oficjalnie trafią do sprzedaży w styczniu 2020.

Połączenie Bluetooth 5.0 i bateria o długiej żywotności

Nowe słuchawki PaMU Slide wyposażone są w funkcję True Wireless Stereo (TWS) zapewniającą dźwięk stereo bez konieczności stosowania kabla łączącego słuchawki. Zintegrowany układ Qualcomm QCC3020 zapewnia jedno z najbardziej stabilnych połączeń Bluetooth 5.0 na rynku z 4x większym zasięgiem i 2x większą przepustowością transmisji – dla uzyskania w pełni bezprzewodowego efektu. Sześcio – milimetrowy dynamiczny sterownik audio gwarantuje mocny bas bez zaniedbywania średnich i wysokich częstotliwości. Dla niezakłóconej przyjemności słuchania bez irytującego szumu tła, PaMu Slide został wyposażony w funkcję Dual-mic Noise Reduction.

PAMU SLIDE 4 bis
Padmate PaMu Slide

Dzięki niskiemu zużyciu energii, żywotność baterii słuchawek to 10 godzin. PaMu Slide są ładowane magnetycznie w ładowarce z konstrukcją typu sliding. Bateria pojemnika pozwala na ładowanie słuchawek do 5 razy i w ten sposób wydłuża żywotność baterii do 60 godzin. Ponadto obudowa PaMu Slide oferuje możliwość bezprzewodowego ładowania smartfona przez USB-C, dzięki któremu możesz się możesz słuchać muzyki jeszcze dłużej.

Wygoda, wytrzymałość, wyjątkowy design
W celu zapewnienia idealnego dopasowania, PaMu Slides są sprzedawane z bezpiecznymi końcówkami dousznymi w 6 różnych rozmiarach. Dzięki temu można dostosować słuchawki do własnych potrzeb i zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Słuchawki douszne mocno trzymają się ucha, szczególnie podczas zajęć sportowych i oferując wyjątkowy komfort noszenia dzięki wodoszczelnemu żelowemu i ergonomicznemu kształtowi. Podczas biegania, jazdy na rowerze, czy w klubie fitness: PaMu Slides są idealnym towarzyszem podczas uprawiania sportu. Sterowanie dotykowe sprawia, że korzystanie z tych słuchawek jest szczególnie łatwe. Automatyczne parowanie i włączanie umożliwiają kompatyblność ze wszystkimi urządzeniami. Aby zapewnić jeszcze większą wygodę w użyciu i kontrolę nad dźwiękiem, naciskając przycisk na prawej lub lewej słuchawce można nawiązywać połączenia lub aktywować asystenta głosowego.
Słuchawki posiadają certyfikat IPX6, co zapewnia skuteczną ochronę przed wodą, potem i  deszczem.

PaMu Slides są dostępne w 3 kolorach: czarnym, białym i zielonym

Specyfikacja techniczna

Stabilne połączenie Bluetooth 5.0 dzięki Qualcomm QCC3020.

 • Qualcomm AptX Classic
 • Akumulator 2000mAh+85mAh*2
 • Czas odtwarzania 10h
 • 60 godzinny czas pracy na bateriach z ładowarką
 • Dźwięk w obu uszach
 • Automatyczne parowanie
 • Sterowanie dotykowe
 • Wodoszczelność i odporność na pot z certyfikatem IPX6.
 • Szybkie ładowanie przez USB Type- C
 • Zdolność bezprzewodowego ładowania telefonów komórkowych.
 • Niskie rozproszenie mocy
 • Silikonowe wkładki douszne z bezpiecznym mocowaniem
 • Dostępność w 3 kolorach: czarnym, białym i zielonym

Cena i dostępność
PaMu Slides będą dostępne w styczniu. Cena proponowana to 119 EUR.

One thought on “Padmate PaMu Slide – mogą śmiało konkurować z Apple Airpods Pro

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: