Huawei nova 5T w limitowanych zestawach z inteligentną opaską sportową Band 4

Już 18 listopada ruszy sprzedaż Huawei nova 5T, nowego smartfona w portfolio marki, który przez pierwsze dwa tygodnie sprzedaży – lub do wyczerpania zapasów – będzie dostępny w zestawie z Huawei Band 4, udoskonaloną wersją inteligentnej opaski sportowej. Rekomendowana cena detaliczna telefonu Huawei nova 5T, który wyróżnia się poczwórnym aparatem tylnym i wysokiej jakości aparatem do selfie, to 1999 złotych.

Mocną stroną Huawei nova 5T są potężne aparaty fotograficzne. Aparat tylny Huawei nova 5T wyposażony został w cztery obiektywy: główny o rozdzielczości 48MP, szerokokątny z matrycą 16MP, makro o rozdzielczości 2MP i obiektyw bokeh z matrycą 2MP. Aparat fotograficzny nowego smartfona wspierany jest przez technologie bazujące m.in. na sztucznej inteligencji. Przedni aparat telefonu został wyposażony w obiektyw o rozdzielczości 32MP, przez co użytkownik może cieszyć się wysoką jakością zdjęć selfie.

Premium design to kolejny z atutów urządzenia – obudowa wykonana jest z wysokiej jakości szkła. Huawei nova 5T został wyposażony w duży, 6,26-calowy wyświetlacz Huawei Punch FullView, a czytnik linii papilarnych znajduje się z boku urządzenia, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się wygodną obsługą. Telefon można też bardzo szybko naładować – do 50% w 30 minut.

Cechą wyróżniającą nowy telefon w portfolio Huawei jest holograficzne logo na obudowie. Urządzenie waży zaledwie 174 gramy. Smartfon będzie dostępny w Polsce w trzech kolorach: niebieskim, czarnym i fioletowym.

Od 18 listopada do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów, nowy smartfon Huawei nova 5T będzie dostępny w zestawie z inteligentną opaską sportową Huawei Band 4. Oferta będzie obowiązywać w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz oficjalnym internetowym sklepie Huawei – huawei.pl.

Huawei Band 4 to urządzenie opracowane z myślą o aktywnych osobach – umożliwia codzienne monitorowanie stanu zdrowia. Opaska mierzy tętno w czasie rzeczywistym, analizuje sen i pomaga poprawić jego jakość. Wspiera też użytkownika w treningach poprzez dostarczanie mu informacji o przebytym dystansie i spalonych kaloriach.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: