Huawei P30 lub P30 Pro w sklepie huawei.pl z roczną ochroną ekranu

Każdy, kto kupi flagowy smartfon Huawei P30 lub P30 Pro w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, przez rok od zakupu będzie mógł jednorazowo naprawić lub wymienić uszkodzony ekran zupełnie za darmo. Promocja dotyczy smartfonów zakupionych między 13 listopada a 31 grudnia.

Huawei przygotował specjalną ofertę dla klientów huawei.pl pragnących nabyć flagowy smartfon marki. Osoby, które kupią Huawei P30 lub P30 Pro w sklepie internetowym Huawei, otrzymają dodatkowo roczną gwarancję na ekran, która pozwala bezpłatnie naprawić wyświetlacz w wybranym serwisie marki, również z wykorzystaniem usługi door-to-door.

Promocja nie łączy się z innymi akcjami, kodami rabatowymi czy voucherami. Wymiana ekranu nie obejmuje również uszkodzeń wynikających z normalnego użytkowania, takich jak rysy i zadrapania. Informacja o dodatkowej ochronie zostanie przypisana do numeru IMEI urządzenia w ciągu 14 dni roboczych od daty zakupu.

Huawei P30 Pro jest pierwszym na rynku smartfonem, który został wyposażony w peryskopowy zoom umożliwiający wykonywanie zdjęć nawet w 50-krotnym przybliżeniu. Poczwórny aparat główny, stworzony we współpracy z firmą Leica, wyposażony jest też w superczuły sensor, który umożliwia wykonywanie wysokiej jakości zdjęć nawet w słabym warunkach oświetleniowych. Huawei P30 Pro został uznany przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) za „Najlepszy Smartfon” w sezonie 2019-2020, czym powtórzył zeszłoroczny sukces swojego poprzednika – P20 Pro.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: