motorola razr – ikoną stylu pop kultury z elastycznym wyświetlaczem

Motorola prezentuje ewolucję słynnego telefonu komórkowego z klapką, który stał się symbolem całej generacji oraz ikoną stylu pop kultury: RAZR. Nowa motorola razr to pierwszy w historii telefon z klapką i elastycznym wyświetlaczem. Aż trudno w to uwierzyć, ale składa się całkowicie, zapewniając użytkownikom doskonale znane, a jednocześnie zupełnie niepowtarzalne wrażenia.

motorola razr

Twórcy tego modelu postanowili zbadać, w jaki sposób elastyczne ekrany mogą pozytywnie wpłynąć na obsługę telefonu. W związku z tym Motorola w początkowych fazach testów konsumenckich opracowała i przetestowała ponad 20 prototypów. Okazało się, że znana i lubiana konstrukcja z klapką jest rozwiązaniem doskonałym. Zaspokaja rzeczywistą potrzebę — przenośności i to bez ograniczania bardzo cenionego przez konsumentów ekranu o dużych rozmiarach.

motorola razr

Podczas prac rozwojowych specjaliści Motoroli obeszli ograniczenia dostępnych technologii, podążając własną ścieżką. Dzięki temu powstał pierwszy w branży, opatentowany zawias bez odstępów, który umożliwia doskonałe dopasowanie obu stron polimerowego ekranu do zamkniętej obudowy i chroni go przed zanieczyszczeniami. Nowo opracowana antena mieści się w dwukrotnie mniejszej przestrzeni niż w typowych współczesnych smartfonach, a specjalna powłoka na obudowie zapewnia wodoodporność oraz ochronę przed zachlapaniem1. To przełomowe podejście do konstrukcji i wzornictwa otworzyło nowy etap rozwoju urządzeń mobilnych.

motorola razr

Motorola razr wnosi do branży smartfonów nowy styl i jakość wykonania. Obudowa zewnętrzna z wysokiej klasy stali nierdzewnej i szkła 3D Gorilla Glass chroni urządzenie, a jednocześnie doskonale leży w dłoni. Podobnie jak pierwszy RAZR, nowa motorola razr jest smukła i pozbawiona radykalnych kontrastów kolorystycznych oraz materiałowych, które naruszałyby jednolitość jej konstrukcji.

motorola razr

Kolejne generacje smartfonów mają coraz większe wymiary, jednak razr zachowuje kompaktowy kształt. Jednocześnie zapewnia wciągającą rozrywkę i funkcjonalność, do której konsumenci już przywykli, dzięki wyświetlaczowi Flex View o przekątnej 6,2 cala i proporcjach obrazu 21:9. Kiedy czas ruszyć w drogę, wystarczy zamknąć razr — można wtedy podziwiać jego smukłą, przenośną konstrukcję, która doskonale mieści się w kieszeni.

Na zewnętrznym, interaktywnym wyświetlaczu Quick View o przekątnej 2,7 cala można przeglądać ważne informacje bez konieczności otwierania telefonu, aby zawsze być na bieżąco. Kiedy telefon jest zamknięty, zewnętrzny wyświetlacz pozwala nawiązywać połączenia, odpowiadać na wiadomości, płacić zbliżeniowo, sterować odtwarzaniem muzyki, robić zachwycające selfie, korzystać z Asystenta Google oraz przechodzić do ustawień, by włączyć lub wyłączyć Bluetooth, Wi-Fi czy hotspot.

Takich wyjątkowych, nowych funkcji próżno szukać w jakichkolwiek innych smartfonach. Dzięki słynnej marce, przełomowej technologii i eleganckiemu wzornictwu razr idealnie trafia w gusta osób poszukujących lepszego telefonu. Motorola razr to model, który nareszcie przywraca satysfakcjonujące poczucie zakończenia rozmowy przez zamknięcie telefonu.

 

Jesteście gotowi na korzystanie z najlepszego elastycznego smartfona? Więcej informacji o razr oraz jego pozostałych funkcjach znajdziecie na stronie motorola.com.

 Ceny i dostępność

 Nowa motorola razr będzie dostępna w sprzedaży na wybranych rynkach Europy od grudnia.

źródło: Motorola

2 komentarze do “motorola razr – ikoną stylu pop kultury z elastycznym wyświetlaczem

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: