Xiaomi wprowadza do Polski nowe produkty – Mi Air Purifier 3H oraz podręczne walizki

Na początku grudnia w sprzedaży pojawi się również Mi Air Purifier 3H oraz seria stylowych walizek Xiaomi.

Mi Air Purifier 3H

Podczas konferencji zaprezentowano również Mi Air Purifier 3H. Wyposażony w filtr HEPA pozwala na eliminację do 99,97% zanieczyszczeń, zarówno tych mniejszych (dym, opary), jak i większych (pyłki, pleśń i sierść). Ulepszony względem poprzedniej generacji współczynnik CADR (Clean Air Delivery Rate) wynosi 380m3/h. Dzięki laserowemu czujnikowi zanieczyszczeń, prędkość działania urządzenia jest dostosowywana do jakości powietrza. Oczyszczacz może być obsługiwany za pomocą dotykowego panelu z wyświetlaczem Smart OLED oraz zdalnie sterowany z poziomu aplikacji Mi Home. Mi Air Purifier 3H idealnie sprawdzi się w przestrzeniach do 45 m2. Jest kompatybilny z Asystentem Google oraz Amazon Alexa.

Oczyszczacz będzie dostępny od początku grudnia w cenie 699 zł.

Mi Air Purifier 3H

Specyfikacja techniczna: tutaj

 

Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20” oraz Xiaomi Luggage Classic 20”

Do polskiej dystrybucji wprowadzona została także Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20”, walizka wykonana w 100% ze stopu aluminium i magnezu. Modny design walizki został szczegółowo przemyślany. Oferuje zapinane przegrody i elastyczne paski, aby dokładnie wypełnić przestrzeń w środku oraz obrotowe kółka, regulowaną rączkę czy odporne na ścieranie wypustki na zewnątrz. W celu zabezpieczenia walizki zastosowano dwa zamki z systemem TSA. Mogą one być otwierane przez ochronę lotnisk bez uszkodzeń dla bagażu.

Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20” będzie dostępna od początku grudnia w cenie 899 zł.

Specyfikacja techniczna: tutaj.

W ofercie marki pojawi się również Xiaomi Luggage Classic 20”, która powstała we współpracy z niemieckim producentem poliwęglanów Makrolon, firmą Coverto. Walizka o pojemności 38L jest lekka i odporna na zarysowana. Bagaż zabezpieczony jest zamkiem z systemem TSA, a w środku znaleźć można elastyczne pasy i zasuwane przegrody.

 

Xiaomi Luggage Classic 20” będzie dostępna od początku grudnia w cenie 299 zł.

 

Specyfikacja techniczna: tutaj

 

Xiaomi rozwinie swoją sieć dystrybucji. W dniach 25 i 26 listopada otworzy 30 nowych lokalizacji sprzedaży tzw. Mi Points. Zostaną one zlokalizowane na terenie całego kraju. Będą to dedykowane przestrzenie u partnerów, w już istniejących sklepach. Są to głównie niezależne obiekty wielkopowierzchniowe, oferujące smartfony oraz sprzęt IT, RTV i AGD. Ponadto 29 listopada, jednocześnie w trzech miastach, zostaną otwarte kolejne salony Mi Store: w Warszawie, Rzeszowie oraz Gdańsku. 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: