Linie Emirates wzbogacają swoją aplikację o funkcję z mapami lotnisk

Linie Emirates wprowadziły w swojej aplikacji nową funkcję „Airport Maps”, która ułatwi pasażerom poruszanie się po lotnisku. Funkcja wykrywa lokalizację użytkownika (przez Bluetooth i Wi-Fi) i wyznacza trasę przez poszczególne punkty lotniska – stanowiska odprawy, poczekalnie Emirates, sklepy, restauracje czy bankomaty.

Emirates – Airport Maps

Z dostępnej w 19 językach aplikacji Emirates każdego miesiąca korzysta obecnie 1,5 mln użytkowników, którzy z jej pomocą mogą wyszukiwać i rezerwować loty oraz zarządzać rezerwacją i kontem Emirates Skywards.

Nowa funkcja obejmuje mapę portu macierzystego Emirates – terminalu 3 na lotnisku w Dubaju (Dubai International) – a także największych lotnisk w siatce połączeń Emirates: Londyn-Heathrow, Londyn-Gatwick i Hongkong.

Każdego roku przez lotnisko w Dubaju przechodzi 90 mln pasażerów. Technologia nawigacyjna została wprowadzona, aby zapewnić wygodę i obsługę na najwyższym poziomie w każdym punkcie styczności klienta z liniami Emirates.

W ostatnim roku aplikacja została wzbogacona o nową funkcję pozwalającą użytkownikom tworzyć własne playlisty z filmami i muzyką przed lotem i synchronizować je z systemem rozrywki pokładowej po wejściu do samolotu dla jak największego komfortu podróży.

W zeszłym roku linie Emirates wprowadziły trójwymiarowe modele wnętrz swoich samolotów, zostając pierwszą linią lotniczą, która użyła technologii VR na swojej stronie internetowej. Specjalny silnik graficzny tworzy trójwymiarowy, sferyczny obraz wnętrza samolotów Emirates Airbus A380 i Boeing 777.

Aplikację Emirates można pobrać bezpłatnie

źródło: Emirates

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: