Philips przedstawia nowości audio – soundbary dla fanów dobrych brzmień

Philips TV & Audio rozszerza swoją ofertę o sprzęt grający dla fanów kina, seriali i gier. Philips TAPB603 to zestaw 3.1 o mocy 320 W składający się z głośnika i bezprzewodowego subwoofera. Soundbar oferuje trójwymiarowy dźwięk kinowy dzięki opracowanej przez Philips technologii Virtual Surround Sound. Pozwala ona uzyskać bogate, przestrzenne brzmienie i dostarcza realistycznych wrażeń filmowych. Zaawansowane algorytmy wiernie oddają charakterystykę fal dźwiękowych, jaka występuje w idealnym środowisku wytwarzanym przy wykorzystaniu zestawów 5.1. Technologia przekształca dowolne źródło stereo wysokiej jakości w naturalne wielokanałowe i przestrzenne brzmienie, dzięki czemu Philips TAPB603 zapewnia dźwięk wypełniający całe pomieszczenie.

Philips HTL3325

Soundbar oferuje również wsparcie dla formatu Dolby Atmos, który gwarantuje nowy wymiar wrażeń i dźwięk 3D. Pozwala on w realistyczny sposób oddać ruch obiektów nad głową oraz umożliwia przedstawienie wszystkich efektów audio z pełną wyrazistością i głębią, zarówno w przypadku cichych rozmów, jak i głośnej akcji. Model Philips TAPB603 jest jednym z niewielu soundbarów ze średniej półki cenowej, który obsługuje format Dolby Atmos.

2 wejścia HDMI umożliwiają bezpośrednie podłączenie odtwarzacza Blu-ray lub konsoli do gier. System wspiera HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC), za pośrednictwem którego dźwięk z telewizora jest przesyłany z powrotem do soundbaru. Standardowy protokół HDMI CEC zapewnia udostępnianie funkcji między urządzeniami za pomocą przewodu HDMI, a funkcja EasyLink pozwala równocześnie sterować kilkoma urządzeniami z funkcją HDMI CEC (np. głośnikiem, odtwarzaczem DVD czy Blu-ray) za pomocą jednego pilota.

Soundbar Philips TAPB603 umożliwia przesyłanie do głośnika muzyki z urządzeń mobilnych poprzez Bluetooth oraz posiada opcję montażu na ścianie.

Philips HTL3325

Drugi oferowany model to srebrny Philips HTL3325 dedykowany do telewizorów z serii Performance i jego czarny odpowiednik Philips HTL3320. Zestaw o mocy 300 W z bezprzewodowym subwooferem odtwarza dźwięk poprzez 3 kanały: przetworniki tonów średnich i głośniki wysokotonowe. Urządzenie obsługuje format Dolby Digital, który zapewnia przestrzenne brzmienie i jeszcze bogatsze wrażenia podczas seansów.

Łatwa obsługa za pomocą pilota do telewizora jest możliwa dzięki wyjściu HDMI (ARC), a funkcja EasyLink pozwala równocześnie sterować kilkoma urządzeniami z funkcją HDMI CEC (np. głośnikiem, odtwarzaczem DVD czy Blu-ray). Soundbar posiada opcję odtwarzania muzyki bezpośrednio z USB, a także utworów przesłanych z urządzeń mobilnych poprzez Bluetooth.

Model Philips HTL3325 posiada prostą geometryczną konstrukcję i niski profil, który wpasuje się w styl każdego wnętrza. Wbudowane wsporniki ścienne zapewniają pełną swobodę montażu, a niewielkie rozmiary bezprzewodowego subwoofera ułatwiają jego schowanie.

 

Oba soundbary są już dostępne w sprzedaży w cenie:

– Philips HTL3325/ HTL3320 – 1199 zł

Philips TAPB603 – 1699 zł

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: