Zhiyun ogłasza rabaty do 39% na Black Friday

Zhiyun, światowy lider w produkcji gimbali, przewiduje kilka promocji stabilizatorów w piątek Black Friday. Oferta specjalna będzie dostępna u dystybutorów marki Zhiyun na całym świecie od 21 listopada do 4 grudnia i będzie dotyczyła wszystkich produktów z wyjątkiem nowo wprowadzonego WEEBILL-S, który będzie dostępny w niższej cenie tylko przez 4 dni, począwszy od 29 listopada (lista dystrybutorów znajduje się w dalszej części niniejszego komunikatu prasowego).


Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób profesjonalni twórcy treści utrzymują stabilność materiału filmowego przy jednoczesnej dynamice, to wiedz, że na liście sprzętu znajduje się z pewnością 3-osiowy stabilizator. Wraz ze zbliżającym się sezonem świątecznym, warto zakupić stabilizator marki Zhiyun i przenieść swoje filmy na wyższy poziom
Zhiyun posiada szeroką gamę produktów:

WEEBILL-S, nowy lekki, ale mocny gimbal ze znaczącą kompatybilnością, CRANE-M2, najbardziej kompaktowy i wszechstronny stabilizator oraz smartfon SMOOTH 4 posiadajcy funkcje na miarę sprzetu kinematograficznego.

  •   WEEBILL-S miał swoją premierę niedawno ale już zdążył zaskoczyć rynek 300% mocą silnika, pozostając jednocześnie kompaktowym urządzeniem . Zmodernizowany moduł transmisji obrazu z systemem sterowania ma na celu zapewnienie zupełnie nowych doznań podczas fotograf owania, a nowo dodana funkcja Sync Motio n pozwala na więcej kreatywności w tworzeniu filmów.
  • SMOOTH 4 SMOOTH 4 zamienia Twój smartfon w profesjonalny aparat fotograficzny, dając stabilne , wręcz kinowe
    ujęcia.
  •  CRANE-M2,  jest kompatybilny z aparatami typu point and shoot, smartfonami i lekkimi aparatami bez lusterka. Przyjazna dla początkujących obsługa i wszechstronne funkcje sprawiają, że jest to idealny wybór na festiwalowy..

Poza
trzema wspomnianymi gimbalami , któr ych ceny ulegną zmianie podczas Zhiyun’s Black Fr iday Specials, marka przewidziała również zniżki na pakiet WEEBILL S Zoom Focus Pro Package oraz WEEBILL S Image Transmission Pro Package. 35 % zniżki dla pakiet u CRANE 3 LAB jest warte uwagi.

W ramach fantastycznych ofert Black Friday dostępne są również SMOOTH-Q2, CRANE 2 i CRANE Plus. Wszystkie stabilizatory Zhiyun są szczególnie atrakcyjne dla każdego kto pragnie spróbować swoich sił jako reżyser i poszukuje idealnego sprzętu w atrakcyjnej cenie.

*Oferta dostępna u wybranych dystrybutorów : RTV-Euro, Komputronik

Obniżki ZHIYUN Black Friday
Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat obniżek i dostępności:

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: