PLAY: JUNIOR BOX – idealnym prezentem na Święta

Po uruchomieniu swoich świątecznych promocji na abonament operator sieci PLAY nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i przygotował nową odsłonę oferty JUNIOR BOX. W kampanii pojawią się dwie topowe gwiazdy muzyczne młodego pokolenia: Roxie Węgiel i Dawid Kwiatkowski, nowa twarz Play.

 

JUNIOR BOX to doskonała oferta dla młodych użytkowników smartfonów z nielimitowanymi usługami, takimi jak rozmowy w Play, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz pakietem internetu. W każdym zestawie oprócz nowoczesnego smartfona na klientów czeka atrakcyjny gadżet. Oferta dostępna jest już od 30 zł miesięcznie.

Właśnie wystartowała nowa, świąteczna odsłona oferty, w której operator szczególnie poleca smartfony Alcatel 3X (2019), dostępny wyłącznie w PLAY, z naprawdę dużym wyświetlaczem o przekątnej 6,52 cala i aż 3 aparatami oraz Samsung Galaxy A10 z wbudowanym NFC.

PLAY przygotował też specjalną promocję wspólnie z producentem smartfonów LG. Przy zakupie LG Q60 klient otrzyma w prezencie kultową grę The Sims 4 na PC.

Znakiem rozpoznawczym JUNIOR BOXa są dodawane do niego gadżety. W świątecznym zestawie znajdą się przewodowe słuchawki Sony MDR-ZX110 do wyboru w dwóch kolorach: białym lub czarnym. Dzięki nim można w komfortowych warunkach wejść do świata muzyki, słuchać audiobooków czy oglądać wideo.

Zestawy przygotowano w dogodnych ofertach Elastyczna FORMUŁA MIX, a ceny zestawu JUNIOR BOX zaczynają się już od 2 zł.

To jeszcze nie wszystko! Dla pierwszych 100 osób, które kupią JUNIOR BOXa w sklepie internetowym, operator przygotował płyty z autografami artystów reklamujących ofertę – Roxie Węgiel (znaną już z wcześniejszej kampanii JUNIOR BOXa) oraz debiutującego w tej roli Dawida Kwiatkowskiego.

W ramach kampanii trwającej do 23.12 będzie można zobaczyć przebojowy duet wykonujący swoją aranżację świątecznego hitu Rocking Around the Christmas Tree. Materiały ukażą się w mediach takich jak telewizja, kino, radio czy na kanałach social media, ale także w komunikacji OOH. Kreacji związanych z nową ofertą JUNIOR BOX nie może także zabraknąć w salonach sprzedaży PLAY.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie play.pl/promocja/junior-box a także w artykule Play na święta; JuniorBox w wersji abonamentowej.

źródło: Play

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: