Nowa oferta RTV EURO AGD – freepak z Premium Mobile

RTV EURO AGD wprowadza freepak, czyli kolejne ułatwienie dla klientów: w salonach EURO będą mogli nie tylko wybrać smartfon z szerokiego portfolio produktów, zakupić go za gotówkę lub w atrakcyjnym systemie ratalnym, ale także skorzystać z abonamentu telefonicznego Premium Mobile na preferencyjnych warunkach.

Nowoczesny klient ceni sobie swobodę. Nie chce być ograniczany ani w wyborze asortymentu, ani w kwestiach formalnych. Chciałby kupić dowolny telefon, dostosowany do jego potrzeb, a jednocześnie mieć dostęp do korzystnych cenowo abonamentów, które nie wiązałyby go umowami z operatorem na rok lub więcej – powiedział Grzegorz Wachowicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu RTV EURO AGD.Współpraca RTV EURO AGD z Premium Mobile jest odpowiedzią na te potrzeby i efektem naszej strategii, w której kluczowe jest wprowadzanie maksymalnych ułatwień dla klienta i dostarczanie wielu komplementarnych produktów i usług.

Oferta Premium Mobile skierowana jest do wszystkich klientów RTV EURO AGD, a szczególnie do tych, którzy zakupią telefony komórkowe. Abonamenty dostępne są w czterech wariantach cenowych – pakiet 1. za 16,70 zł, pakiet 2. za 19,90 zł, pakiet 3. za 24,70 zł oraz pakiet 4. za 29,70 zł. W ramach każdego klienci mogą korzystać z nielimitowanych połączeń do sieci komórkowych i smsów, a także odpowiednio z 3, 10, 20 lub 30 GB internetu. Abonament jest elastyczny, można go wypowiedzieć w dowolnym momencie z zachowaniem 30-dniowego terminu. Gdy klient zapozna się z ofertą w sklepie RTV EURO AGD i wyrazi zainteresowanie abonamentem, wówczas Premium Mobile nawiąże z nim kontakt i klient będzie mógł zawrzeć umowę.

Atutem nowej usługi freepak jest przede wszystkim swoboda i elastyczność. Zależało nam na stworzeniu opcji konkurencyjnej w stosunku do sieci komórkowych, dającej znacznie szerszy wybór – dodaje Artur Binkowski, Dyrektor ds. Ubezpieczeń i Usług Dodanych w RTV EURO AGD. – Kluczowym elementem naszej strategii jest oferowanie klientom szerokiego pakietu korzyści i maksymalne ułatwianie zakupu sprzętu elektronicznego i AGD. W naszych sklepach mogą skorzystać nie tylko z finansowania ratalnego, dodatkowego ubezpieczenia, ale także z transportu czy odbioru zużytego sprzętu. Dla zajętych, aktywnych osób możliwość zakupu wielu produktów i usług w jednym miejscu to duża oszczędność czasu i większy komfort codziennego życia.

Premium Mobile jest ogólnopolskim operatorem, korzystającym z infrastruktury Plusa, oferującym szeroki zasięg i dostęp do internetu LTE w atrakcyjnych cenach.

To, co nas wyróżnia, to duża elastyczność oferty. Klienci mają swobodę w korzystaniu z naszych abonamentów tak długo, jak chcą. Zawsze mogą wypowiedzieć umowę z zachowaniem 30-dniowego terminu – mówi Dariusz Chlastawa, Wiceprezes Zarządu Premium Mobile. – Wielomiesięczny, nierozwiązywalny abonament nie odpowiada wielu osobom. Nowoczesny klient potrzebuje zupełnie innego podejścia, ceniącego jego autonomię i dającego mu dużo miejsca na decyzję. Ta filozofia działania jest spójna ze strategią RTV EURO AGD, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę.

Nowa oferta, pod nazwą freepak, była testowana przez kilka ostatnich miesięcy w wybranych salonach stacjonarnych RTV EURO AGD i spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów.

źródło: RTV EURO AGD

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: