Cineman – serwis VOD, Cineman GO i gigantyczna oferta filmowa w nowej odsłonie

Już 26 listopada zadebiutuje nowa wersja serwisu CINEMAN. Zmieniło się praktycznie wszystko, a udoskonalona platforma dostępna będzie m.in. jako aplikacja na telewizorach Samsung Smart TV oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

  • CINEMAN to polski serwis filmowy, która dostarcza rozrywkę od ponad 10 lat.
  • Wraz z zaprojektowaną na nowo stroną serwisu CINEMAN debiutuje odświeżona aplikacja na Samsung Smart TV oraz aplikacje na urządzenia mobilne z system Android i iOS.
  • Dwa modele korzystania z serwisu CINEMAN: miesięczna subskrypcja Cineman GO lub pojedynczy film.
  • Nowe funkcje i rozwiązania ułatwiające korzystanie z platformy, w tym możliwość kontynuowania oglądania na innym urządzeniu, kontrola rodzicielska, oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie czy opcja przypisania do pięciu urządzeń do jednego konta.

Nowa platforma CINEMAN to odpowiedź na oczekiwania widzów. Teraz, w ramach odnawialnego co miesiąc pakietu Cineman GO, użytkownicy zyskają dostęp do ponad 1000 filmów, w tym hitów, takich jak La La Land, Wilk z Wall Street, Cudowny Chłopak, Dziewczyna z pociągu, Był sobie pies czy Czwarta władza z niezapomnianą rolą Meryl Streep. Każdy użytkownik, który wybierze pakiet Cineman GO może testować go przez 7 dni bez opłat.  Po okresie próbnym, naliczana będzie opłata miesięczna, zależna od wybranej opcji. Płatności są realizowane za pomocą kart płatniczych, a system obsługuje Dotpay.  Użytkownik może w dowolnym momencie przerwać subskrypcję, bez żadnych konsekwencji. Miesięczna opłata za pakiet Cineman GO zaczyna się od kwoty 19,90 zł.

Co więcej CINEMAN, jako jedyny serwis VOD w Polsce, daje użytkownikom wybór – każdy film dostępny w pakiecie Cineman GO można także kupić osobno (od 4,90 do 9,90 PLN), bez konieczności opłacania miesięcznej subskrypcji. Z kolei nowości, dostępne w serwisie CINEMAN bezpośrednio po premierze kinowej dostępne będą w modelu TVOD, czyli płacąc za każdy film oddzielnie.(od 9,90 do 14,90)

Nowe funkcje to więcej przyjemności z oglądania

W nowym  CINEMANIE użytkownicy znajdą szereg udogodnień, dzięki którym korzystanie z platformy na różnych urządzeniach będzie prawdziwą przyjemnością. Na przykład dzięki funkcji tzw. „kontynuuj oglądanie”, film który zaczęliśmy oglądać na telefonie w drodze z pracy, będziemy mogli bez problemu kontynuować w domu na dużym ekranie telewizora, takiego jak QLED.  Kolejną ważną i oczekiwaną przez użytkowników nowością serwisu CINEMAN jest możliwość wyboru wersji językowej. Aplikacja oferuje też wsparcie technologii AirPlay dla urządzeń iOS, co umożliwia przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor typu Samsung Smart TV. Serwis Cineman będzie także dostępny przez Chromecast. Platforma oferuje rozbudowany moduł, który odpowiada za  kontrolę rodzicielską. Co ważne, użytkownik może korzystać z dwóch streamów jednocześnie i ma możliwość  rejestracji aż pięciu urządzeń.

Udoskonalone zostało także wyszukiwanie filmów. Wybierając produkcję, można przeglądać tematyczne toplisty, szukać po ulubionych gatunkach  lub po prostu wejść w wyszukiwarkę i wpisać tytuł. W serwisie dostępne też będą oferty promocyjne, takie jak kody zniżkowe czy okresowe obniżenie cen wybranych tytułów.

Nowa wersja aplikacji Cineman dostępna jest na telewizorach Samsung Smart TV, w tym modelach QLED oraz UHD 4K. Dzięki niej widzowie będę mogli śledzić losy ulubionych bohaterów na dużym ekranie i świetnej jakości  w dowolnym momencie. Uproszczona nawigacja oraz bardziej przystępny interfejs w ramach aplikacji sprawiają, że korzystanie z niej będzie jeszcze łatwiejsze.

Gigantyczna oferta filmowa

W ramach subskrypcji Cineman GO widzowie otrzymują nielimitowany dostęp do ponad 1000 filmów, w tym polskich i światowych hitów. Warto także podkreślić, że Cineman to również, najnowsze premiery prosto z kina: Anna  w reżyserii  Luca Bessona, Niedobrani z Charlize Theron, kolejna część  kultowej już historii z Keanu Reeves  John Wick 3, dramat twórców głośnej Gomorry –  PiranieAfter, czyli oparta na bestsellerze historia szalonej miłości , animacja Paskudy:  Ugly Dolls, oraz przeboje filmowe ostatnich lat takie jak:  Bodyguard zawodowiec, Atomic Blond, Dziewczyna z pociągu, Iluzja 2, Gra tajemnic,  Łowca Czarownic,  Złe Mamuśki 2, Sicario 2: Soldado, American Assassin, BFG. Bardzo fajny gigant, Furia, Przełęcz ocalonych, Chata, Boska Florence, Paddington 2,  Gang wiewióra 2 czy Nimfomanka.

W grudniu i styczniu  na platformie zadebiutują takie produkcje, jak  kontynuacja francuskiego przeboju „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże”, „Nietykalny”, czyli historia hollywoodzkiego skandalu wszech czasów i ruchu #metoo  czy najnowszy film Pedro Almodovara „Ból i blask”.

źródło: CINEMAN

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: