Kinowy pokaz „Jak poślubić milionera” dla klientów Plusa i CP

Specjalnie dla swoich klientów Cyfrowy Polsat i Plus przygotowały wyjątkową niespodziankę – kinowy pokaz najnowszego filmu Filipa Zylbera pt. „Jak poślubić milionera”, który odbędzie się 29 listopada br. w Gdańsku, w dniu premiery kinowej produkcji. Wystarczy wysłać SMS-a, aby otrzymać specjalny kod i cieszyć się seansem. Film jest koprodukcją Grupy Polsat.

po

Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Co można, a czego nie wypada robić na pierwszej randce? Odpowiedzi na te pytania zawarte są w najnowszej komedii romantycznej Filipa Zylbera, znanego m.in. z takich filmów jak „Serce nie sługa”, „Po prostu przyjaźń” czy „Pożegnanie z Marią”. „Jak poślubić milionera” to komedia romantyczna, która będzie doskonałym przewodnikiem dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwej miłości i udanym związku. W filmie wystąpiła cała plejada polskich gwiazd, m.in.: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa, Anita Sokołowska, Wojciech Mecwaldowski i wielu innych.

 

Klienci Cyfrowego Polsatu i Plusa obejrzą film jako jedni z pierwszych – premiera „Jak poślubić milionera” również odbędzie się 29 listopada.

 

Specjalny pokaz odbędzie się w Multikinie w Gdańsku, na Al. Zwycięstwa 14 o godz. 20.00. Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, wystarczy wysłać SMS-a, lub, w przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą, dwa SMS-y. Treść oraz numer, na który należy wysłać wiadomość zależny jest od posiadanej usługi oraz operatora, z którego oferty się korzysta. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.

 

Zwiastun filmu można zobaczyć na https://www.youtube.com/watch?v=DmqzSYfzYaE.

 

Szczegółowe informacje o pokazie kinowym dla klientów Plus i Cyfrowego Polsatu dostępne są w regulaminach promocji oraz na stronach www.cyfrowypolsat.pl/milioner oraz www.plus.pl/milioner.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: