Play rusza z ofertą Black Week

Jeśli te promocje miałyby mieć jakąś kulminację lub rocznicę, to z całą pewnością byłby to CZARNY PIĄTEK, który już od dłuższego czasu gości w Play. Zamiast rozbijać się z jednodniową akcją fioletowy operator daje więcej czasu na zakupy, dzięki czemu powstał Black Week.

 

Szczególnie zwróćcie uwagę na:

Samsung Galaxy A40 za 888 zł

Przeceniony z 1138 zł. To bardzo ciekawy przedstawiciel udanej serii A – w tym modelu znajdziecie już i wyświetlacz Super AMOLED, i podwójny aparat (z obiektywem szerokokątnym) a do tego cienkie ramki i szybkie ładowanie baterii. Do zestawu poleca też:

Huawei Watch GT za 498 zł

 

Zamiast 598 zł. Smartwatch Huawei przyciąga do siebie nie tylko funkcjami monitorowania aktywności czy snu, ale przede wszystkim długim czasem działania na jednym ładowaniu. Naprawdę warto o nim więcej poczytać i przekonać się na własnym nadgarstku 😉 Z kolei internetowym heavy userom proponuje:

Router Huawei Mobile Wi-Fi 3s za 129 zł

Do wyboru w kolorze białym lub czarnym. Taki router to idealne rozwiązanie dla tych, którym GB ciągle mało, pakiet w telefonie nie wystarcza do końca okresu rozliczeniowego, lub po prostu chcą go oszczędzać. Dzięki temu internet można nosić zawsze ze sobą, podłączać do niego smartfony, tablety, laptopy, konsole, czytniki ebooków i każde inne urządzenie lub po prostu dzielić się ze znajomymi nie zużywając pakietu danych oraz baterii telefonu. Bardzo przydatne rozwiązanie na krótkie oraz dłuższe wyjazdy oraz do codziennej pracy zdalnej na przykład z bibliotek, kawiarni czy restauracji.

Black Week obowiązuje także w ofertach z abonamentem – przygotowano w nich tysiące nowych cen dla ponad 200 modeli urządzeń!

Wszystkie przygotowane dla Was oferty znajdziecie w eshopie.

źródło: Play

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: