HONOR MagicWatch 2 – globalna premiera w Londynie wkrótce w Polsce

HONOR MagicWatch 2 to zaawansowany technologicznie zegarek, charakteryzujący się doskonałą żywotnością baterii i wyświetlaczem AMOLED 2,5D, który już wkrótce dostępny będzie w Polsce.

HONOR MagicWatch 2

20 listopada na spotkaniu medialnym w Londynie globalna marka smartfonów zaprezentowała nowy produkt: HONOR MagicWatch 2 – zaawansowanego technologicznie smartwatcha. To najnowszy dodatek do pakietu inteligentnych urządzeń marki HONOR, którego celem jest umożliwienie konsumentom prowadzenia bardziej sportowego stylu życia. HONOR MagicWatch 2, zaprojektowany jako stylowy towarzysz w codziennych aktywnościach, jest jednym z najlepszych modeli wśród inteligentnych zegarków na rynku, dzięki klasycznej konstrukcji i długiej żywotności baterii.

HONOR MagicWatch 2 – szkice koncepcyjne

Omawiając koncepcję smartwatcha, George Zhao, prezydent HONOR, powiedział: – HONOR MagicWatch 2 podkreśla nasze zaangażowanie w tworzenie najnowocześniejszej w swojej klasie technologii dla młodych, aspirujących ludzi podążającymi za trendami. W drodze do doskonałości marka HONOR konsultowała się z zegarmistrzowskimi ekspertami z całego świata, aby stworzyć ponadczasowe urządzenie, które wygląda jak zegarek chronograficzny. Chcieliśmy, aby HONOR MagicWatch 2 wydawał się znajomy, ale jednocześnie posiadał szereg ekscytująco nowych funkcji, które czynią go inteligentnym zegarkiem, oferującym coś więcej niż tylko podstawowe funkcje.  

Wyposażony w chipset Kirin A1, HONOR MagicWatch 2 ma zadziwiająco długą żywotność baterii, co stawia go na szczycie listy w porównaniu do modeli dostępnych na rynku. Dostosowywany szklany wyświetlacz AMOLED 2,5D umożliwia użytkownikom interakcję ze smartwatchem w taki sam sposób, jak ze smartfonem, a dwa dodatkowe pokrętła na obudowie zegarka zapewniają szybką nawigację ulubionych aplikacji lub powrót do ekranu głównego. Odważny styl skierowany jest do miłośników technologii i entuzjastów sportu. HONOR MagicWatch 2 jest uosobieniem spersonalizowanych innowacji – inteligentne urządzenie, które jest intuicyjne i przynosi realne korzyści swoim użytkownikom.

Prezentacja HONOR MagicWatch 2 jest dowodem na kontynuację misji marki względem ekosystemu inteligentnych produktów i usług, które są spersonalizowane, w celu zaspokojenia indywidualnych stylów i potrzeb. Łączy się to w bezpośredni sposób z sukcesem premiery nowego smartfona HONOR 9X. Dostępny w Polsce od 15 listopada, 9X jest najnowszym członkiem serii X marki HONOR, oferującym najnowocześniejszą konstrukcję, jakość i wydajność, w tym potrójny tylny aparat, skanowanie odcisków palców i superszybki okta- procesor rdzeniowy. Co więcej, HONOR 9X w najbliższym czasie zostanie zaktualizowany o nową funkcję Ultra-High ISO, zapewniającą lepszą obsługę aparatu w ekstremalnie ciemnym otoczeniu. To wydajne urządzenie można kupić w cenie rekomendowanej 1099 zł u sprzedawców detalicznych, w tym w sklepach sieci RTV Euro AGD, Play oraz na stronie Allegro.

HONOR 9X x Richard Parry

Aby zaprezentować najwyższą jakość sprzętu, HONOR zaprosił media do wzięcia udziału w teście wytrzymałości, podczas którego uczestnicy mieli okazję obejrzeć wnętrze 9X, by potwierdzić, że został on zaprojektowany, aby przetrwać.

HONOR MagicWatch 2 i HONOR 9X to dwa produkty, które z dumą wprowadzamy na rynek, wzmacniając naszą ambicję tworzenia najnowocześniejszych technologii, które zapewniają doskonałą jakość życia ludzi w przystępnej cenie – powiedział George Zhao, prezydent HONOR – Nie możemy się doczekać, aż nasi fani na całym świecie przetestują nowego HONOR MagicWatch 2, bo podążanie za innowacjami i współtworzenie ich jest dla nas najważniejsze.

 źródło: HONOR

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: