UPC Biznes z odświeżoną ofertą usług komórkowych

Od teraz oferta mobilna UPC Biznes oparta jest na trzech planach taryfowych: Start 10 GB, Smart 25 GB oraz Pro 50 GB. Każdy z nich jest dostępny w dwóch wariantach: z umową na 24 miesiące oraz bez zobowiązań.

Klienci, którzy wybiorą umowę na 24 miesiące, w podziękowaniu „za staż”, mogą po upływie 12 miesięcy w ramach abonamentu bezpłatnie aktywować dodatkowe pakiety danych. W przypadku Start 10 GB jest to dodatkowe 5 GB miesięcznie, w przypadku Smart 25 GB dodatkowe 10 GB miesięcznie, zaś w przypadku Pro 50 GB aż 20 GB dodatkowych danych! Klienci, którzy cenią sobie elastyczność i chcą szybko reagować na ewentualną zmianę w zakresie swoich potrzeb, mogą wybrać ofertę bez zobowiązań.
Wszystkie pakiety taryfowe UPC Biznes są dostosowane do potrzeb firm i obejmują dodatkowo nielimitowane połączenia telefoniczne, wiadomości SMS oraz MMS w Polsce i w ramach roamingu w UE.
Korzystając z oferty komórkowej UPC Biznes, klienci mogą posiadać nawet do 10 numerów (kart SIM).  W ramach promocji Grupy Firmowej, drugą i każdą koleją kartę SIM można kupić z rabatem 5 zł.
Ofertę mobilną uzupełnia propozycja smartfonów firmy Samsung ze specjalnymi rabatami dla klientów UPC Biznesów. Z ofertą można zapoznać się tutaj: https://sklep.upc.pl/biznes/telefony.
Źródło: UPC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: