HONOR rusza na podbój 5G – pierwsze smartfony HONOR View30 i HONOR View30 PRO zaprezentowane

  • HONOR wprowadza na rynek swoją pierwszą kolekcję smartfonów 5G w dwóch wersjach: HONOR View30 i HONOR View30 PRO
  • HONOR View30 i HONOR View30 PRO łączą potrójną kamerę SuperSensing AI, konstrukcję Aurora Nano Texture z potężnym chipsetem Kirin 990 AI i GPU Turbo

26 listopada 2019 roku globalna marka smartfonów HONOR zaprezentowała w Pekinie HONOR View30 Series, pierwszy smartfon z podwójnym trybem 5G. Premiera serii HONOR View30 to początek ery smartfonów 5G, w których marka określa swoją wizję i mapę inteligentnych, zintegrowanych ze sobą urządzeń na całym świecie. HONOR View30 i HONOR View30 PRO to pierwsze modele marki, które są wyposażone w mikroukład Kirin 990 i obsługują dwupodstawową sieć all-access 5G.

HONOR dokłada wszelkich starań, aby ułatwić ludziom prowadzenie bardziej zintegrowanego i inteligentnego życia we współczesnym świecie z obsługą 5G – powiedział George Zhao, prezydent HONOR. – Smartfon z obsługą 5G zmieni sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i bawimy się. Utoruje drogę do nieograniczonych możliwości w Internecie przedmiotów. Wyposażony w najnowszą serię procesorów Kirin 990 i pierwszy na świecie projekt nanotekstury Aurora, seria HONOR View30 to jak dotąd najbardziej innowacyjny smartfon, który naszym zdaniem w spektakularny sposób wpłynie na codzienne życie ludzi na całym świecie.

Opracowany z wykorzystaniem pionierskiej technologii 5G, HONOR View30 Series będzie pierwszym smartfonem firmy obsługującym jednocześnie architekturę NSA i SA w celu zapewnienia pełnego dostępu. Zostanie również wyposażony w podwójny tryb 5G/4G, który zaspokoi potrzeby użytkowników dual-SIM w erze 5G, jednocześnie zachowując zgodność z innymi różnymi standardami sieci, takimi jak 4G, 3G i 2G. Uzbrojony w najnowszy mikroukład z serii Kirin 990, HONOR View30 i HONOR View30 PRO zapewnią wiodącą w branży jakość 5G, ponieważ umożliwiają wiele zastosowań w inteligentnych domach, podróżach i podczas korzystania z gier.

Początek nowej ery: HONOR View30 Series, pierwszy smartfon HONOR dual-mode 5G

HONOR View30 PRO jest wyposażony w potrójną kamerę SuperSensing, która składa się z głównego aparatu Sony IMX600 o rozdzielczości 40 MP, superszerokokątnego aparatu 12MP z obiektywem filmowym i teleobiektywu 8MP. HONOR View 30 ma podobną konfigurację, ale jest wyposażony w kamerę 8 MP Super Wide Angle. Ten wyjątkowy aparat Matrix pozwala użytkownikom uchwycić wszystkie ważne momenty za pomocą obiektywu filmowego, co podkreśla zaangażowanie marki Honor w rozwój smartfonów z naciskiem na funkcje fotograficzne. 12-megapikselowa kamera HONOR View30 PRO jest obsługiwana przez połączenie światła 4 w 1 (efektywne piksele 2,8 μm) z czujnikiem RGGB i super szerokokątnym obiektywem 109°, a także dostosowanym czujnikiem 16:9 do tworzenia wysokojakościowych zdjęć i filmów. Przedni aparat z podwójnym obiektywem zawiera także 32-megapikselowy aparat AI Selfie i 8-megapikselowy aparat selfie.

Nie ma lepszego smartfona dla miłośników gier. HONOR View30 i HONOR View30 PRO są wyposażone w wiodący w branży procesor graficzny GPU Turbo i Kirin Gaming + 2.0, które zapewniają najwyższą jakość gry. Oba smartfony obsługują funkcję HONOR Supercharge, która pozwala entuzjastom gier na zwiększenie mocy urządzeń w krótkim czasie (tj. 52% w 30 minut); podczas gdy wersja PRO obsługuje Super Wireless Charge, zapewniając większą wygodę dla użytkowników.

Ekosystem połączonych i inteligentnych urządzeń

Postęp w technologii mobilnej i rozpowszechnianie się zintegrowanych urządzeń zmieniły sposób interakcji konsumentów z tymi urządzeniami. HONOR stoi na czele tej ewolucji i nieustannie wprowadza innowacje, aby tworzyć produkty, które zaspokoją wszystkie aspekty nowego sposobu życia. W ramach strategii IoT markaHONOR wprowadziła zestaw monitorów fitness, smartwatche i produkty audio, których celem jest tworzenie bardziej zintegrowanego i inteligentnego świata dla konsumentów.

HONOR MagicWatch 2

Wraz z serią HONOR View30, HONOR oficjalnie wypuścił także HONOR MagicWatch 2, zaawansowany technologicznie i nowoczesny zegarek. Wyposażony w mikroukład Kirin A1, HONOR MagicWatch 2 ma zadziwiającą żywotność baterii, aż do 14 dni, co plasuje go na szczycie listy wśród smartwatchy na Androida. Ponadto obsługuje do 15 trybów fitness, w tym osiem aktywności na świeżym powietrzu i siedem dziedzin sportu halowego, a monitorowanie snu, stresu i tętna zapewnia wgląd w stan zdrowia i wskazówki w czasie rzeczywistym, pomagając zachować kontrolę nad swoim zdrowiem i samopoczuciem.

W ostatnim czasie HONOR zaprezentował także najnowszą serię HONOR MagicBook, obejmującą MagicBook 14 i MagicBook 15. Najnowsza seria PC jest kompletnym ulepszeniem w stosunku do ostatniej generacji i obiecuje zachwycać stylem i wydajnością. HONOR MagicBook 14 jest wyposażony w najnowszy procesor AMD Ryzen 7 3700U, szybki dysk SSD PCIe, do 16 GB pamięci RAM i ogromną baterię 56 Wh. Z drugiej strony nowy MagicBook 15 jest wyposażony w duży 15,6-calowy wyświetlacz o współczynniku ekranu do obudowy wynoszącym 87%, a waży zaledwie 1,53 kg.

Wprowadzenie na rynek serii HONOR View30 to pierwszy z wielu kroków w dążeniu marki HONOR do rozszerzenia potencjału technologii 5G i zapewnienia wszechstronnie inteligentnego życia. Pakiet ubrań i produktów audio marki HONOR stanowi idealne uzupełnienie najwyższej klasy HONOR View30 i HONOR View30 PRO, co umożliwi młodemu pokoleniu na całym świecie prowadzenie bardziej cyfrowego i aktywnego stylu życia.

źródło: HONOR

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: