Megogo – ukraińska telewizja w Play

Niedawno Play wprowadził do oferty najpopularniejszy serwis wideo na Ukranie – Megogo. Udostępniono go zarówno klientom korzystającym z abonamentu jak i z ofert na kartę. Dzięki temu każdy Ukrainiec korzystający z usług Play może się poczuć choć trochę jak w domu.

Megogo oferuje bardzo bogatą kolekcję ponad 6000 filmów, seriali oraz bajek dla dzieci. Pozwala oglądać ulubione programy telewizyjne na żywo wybierając spośród aż 60 kanałów w jakości FullHD, 4K a nawet z HDR. To wszystko w ramach jednej subskrypcji, z której korzystać można aż na 5 urządzeniach jednocześnie.

Posiadając telefon w Play można łatwo aktywować serwis i:

  • doliczyć opłatę do rachunku za abonament
    lub
  • opłacić ją ze środków na koncie w ofercie na kartę

Usługa jest dostępna w dwóch bardzo atrakcyjnych wariantach do wyboru:

  • 3,99zł tygodniowo
    lub
  • 11,99zł miesięcznie

Na niezdecydowanych czeka miła niespodzianka – pierwsze 7 dni korzystania z serwisu jest bezpłatne. Pierwsza opłata zostanie naliczona 8 dnia od aktywacji. Subskrypcję można wyłączyć w każdym momencie.

Aktywacja jest bardzo prosta – wystarczy przejść proces aktywacji na stronie usługi – wpisać swój numer telefonu w PLAY i potwierdzić kodem PIN otrzymanym w SMSie i zaakceptować regulamin. Loginem jest numer telefonu w Play a hasło do serwisu należy ustalić przy pierwszym logowaniu. Aby rozpocząć oglądanie wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Google Play/App Store lub zalogować się na przeglądarce lub Smart TV.

Więcej informacji na stronie https://www.play.pl/oferta/ukraina/#megogo

Українське телебачення в Play https://www.play.pl/oferta/ukraina/ua/#megogo

źródło: Play

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: