Black Friday – terminal od eService za darmo przez trzy miesiące

Każdy przedsiębiorca, który między 29 listopada a 2 grudnia 2019 r., zamówi terminal płatniczy w promocyjnej ofercie „Black Friday & Cyber Monday w eService”, otrzyma specjalną zniżkę na wynajem terminala. Dzięki niej przez pierwsze cztery miesiące umowy zapłaci równowartość tylko jednej opłaty miesięcznej.

Promocja „Black Friday & Cyber Monday w eService” jest skierowana do wszystkich, którzy chcą zmienić dostawcę usług płatniczych albo zamówić nowe lub dodatkowe terminale płatnicze w ofercie eService. To atrakcyjna propozycja przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy nie spełniają wymogów niezbędnych do otrzymania dofinansowania terminali w Programie Polska Bezgotówkowa (www.bezgotowki.pl), to znaczy już posiadają lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadali terminal płatniczy.

Promocja zapewnia obniżenie opłaty za wynajem terminali w ten sposób, że za pierwsze cztery miesiące wynajmu, użytkownicy zapłacą w sumie równowartość opłaty za jeden miesiąc. Oznacza to, że koszt użytkowania terminali w ciągu pierwszych trzech miesięcy wynosi 0 zł.

Aby otrzymać terminale w promocji, wystarczy pomiędzy 29 listopada br. (Black Friday),  a 2 grudnia br. (Cyber Monday) złożyć zamówienie, a następnie w ciągu 10 kolejnych dni dopełnić formalności niezbędnych do zawarcia umowy.  Zamówienie można złożyć za pomocą krótkiego formularza na stronie http://www.bezgotowki.pl/black-friday lub wysyłając je na adres akceptanci@eservice.com.pl albo zamówić telefonicznie pod numerem (+48) 22 229 29 44.
Z promocyjnych warunków zawarcia umowy można skorzystać także podpisując umowę  z przedstawicielami handlowymi eService.

One thought on “Black Friday – terminal od eService za darmo przez trzy miesiące

  • 17 grudnia 2019 o 10:15
    Permalink

    A to nie jest tak, że w ramach bezgotówkowej Polski dają terminal za darmo na rok? Tak mi się kojarzy. O ile jeszcze nadal działa ta akcja. A działa?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: