HTC ogłasza wyjątkową promocję z okazji Black Friday i Cyber weekendu

Black Friday to dzień wyjątkowych wyprzedaży – swoiste święto miłośników zakupów i łowców promocji. To też doskonała okazja do zaopatrzenia się w prezenty świąteczne jeszcze przed rozpoczęciem grudniowego szaleństwa. Jeżeli więc szukałeś dobrej okazji do nabycia zestawu VR albo brakowało Ci tylko tego jednego jedynego argumentu, aby sprezentować sobie bilet do wirtualnego świata… ta chwila właśnie nadchodzi. Firma HTC ogłasza wyjątkową promocję z okazji Black Friday i Cyber weekend.

HTC Vive Cosmos – decydując się na zakup najnowocześniejszego Black Friday to dzień wyjątkowych wyprzedaży – swoiste święto miłośników zakupów i łowców promocji. To też doskonała okazja do zaopatrzenia się w prezenty świąteczne jeszcze przed rozpoczęciem grudniowego szaleństwa. Jeżeli więc szukałeś dobrej okazji do nabycia zestawu VR albo brakowało Ci tylko tego jednego jedynego argumentu, aby sprezentować sobie bilet do wirtualnego świata… ta chwila właśnie nadchodzi. Firma HTC ogłasza wyjątkową promocję z okazji Black Friday i Cyber weekend.

  • zestawu do wirtualnej rzeczywistości w dniach 29.11 do 01.12.2019 r., możesz skorzystać z największej promocji i zaoszczędzić ponad 900 zł. Przez ten krótki czas HTC Vive Cosmos dostępny będzie w cenie 3199 zł (regularna cena to 3699 zł).

 Jakby tego było mało, przy zakupie otrzymasz także 12 miesięczną subskrypcję VivePort Infinity o wartości 414 zł, zyskując dostęp do najlepiej ocenianych gier i aplikacji VR na rynku.

 Oferta dostępna w największych sklepach z elektroniką: X-kom.pl, Media Expert, Morele.net, Kom-it.pl, EuroRTV.pl oraz na stronie Vive.com  i na stronie Play.pl.

  •  Gry i aplikacje nawet o 90% taniej – Oprócz promocji sprzętowych, na stronie VivePort, dostępna jest Black Friday Sale, która oferuje dostep katalogu gier, aplikacji i treści VR w wyjątkowo niskich cenach.
  • Jeszcze więcej ofert – Pozostałe urządzenia z rodziny HTC Vive będą dostępne w promocji na stronie com, w następujących cenach:
  • Pro Full Kit w cenie 5099 zł (regularna cena to 5999 zł)
  • Pro Eye z zestawem bezprzewodowym w cenie 7499 zł (regularna cena to 8999 zł)
  • Zestaw bezprzewodowy do HTC Vive Cosmos w cenie 1479 zł (regularna cena to 1699 zł)
  • Zestaw bezprzewodowy do HTC Vive Pro w cenie 1579 zł (regularna cena to 1799 zł)

Więcej o promocjach związanych z Black Friday pod adresem htc.com/pl

źródło: HTC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: