Wystartował Kalendarz adwentowy myPhone i HAMMER. Obniżki sięgają 100 zł

myPhone oraz HAMMER nie poprzestają na przecenach z okazji Black Week i już wystartowali z kolejną akcją promocyjną. Aby umilić oczekiwanie na Święta swoim Klientom oraz łowcom okazji, firma uruchomiła na swoim e-sklepie własny Kalendarz adwentowy. W efekcie, codziennie do odkrycia jest nowa, jednodniowa promocja na smartfony i inny sprzęt, a obniżki sięgają nawet 100 zł. Sprawdźcie co kryje się w kalendarzu jeszcze dziś.

mPTech tak jak przed rokiem zachęca wszystkich do wspólnego odliczania dni do Świąt Bożego Narodzenia. Proponuje więc własny Kalendarz adwentowy z promocjami na każdy dzień: https://sklep.mptech.eu/kalendarz-adwentowy. W skrócie – kalendarz jest odpowiednikiem tradycyjnego, tylko zamiast słodkiej niespodzianki, proponuje smartfony i inne produkty z segmentu elektroniki użytkowej w okazyjnych cenach. Codziennie, na e-sklepie mPTech do południa pojawia się inna oferta z promocją, a łącznie wszystkich „okienek” jest aż 16. Wcześniej nie wiadomo co pojawi się następnego dnia i później.

Kalendarz w poprzednim roku cieszył się dużym zainteresowaniem fanów naszych marek oraz łowców okazji. Z tego względu postanowiliśmy ponownie go uruchomić i wspólnie z naszymi Klientami odliczać czas do Gwiazdki. Aby wiedzieć jaką niespodziankę przygotowaliśmy danego dnia, wystarczy wejść na sklep online mPTech, a naprawdę warto – tłumaczy Rafał Madera, Dyrektor Marketingu w mPTech.

Przykładowo, wczoraj dostępny był HAMMER Bow+ – wzmocniony telefon z klapką, którego cena była przeceniona z 299 zł na 259 zł. Dziś natomiast w kalendarzu pojawił się myPhone FUN 8, który kosztuje w promocji jedynie 249 zł. Obniżki na wybrane produkty sięgać mają nawet 100 zł i warto zaglądać do kalendarza codziennie. Akcja rozpoczęła się 2 grudnia i potrwa do 19 grudnia br.

Ilość sztuk przecenionych produktów jest ograniczona.

Więcej szczegółów na sklepie mPTech, na dedykowanej podstronie: https://sklep.mptech.eu/kalendarz-adwentowy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: