Nowy Mój Orange – to w przyszłości nie tylko usługi, obsługa i płatności

Dzięki Mój Orange można samodzielnie i bezpłatnie zarządzać usługami, sprawdzić wykorzystanie minut i internetu, ceny usług oraz faktury i płatności. Znajdziemy także szczegóły połączeń, zawartych umów i kupionych usług. Korzysta z niej już 1,5 mln klientów. Właśnie Orange uruchomił nową wersję aplikacji , w której uwzględniono niektóre wasze komentarze i sugestie.

Póki co jest w wersji do testowania. Zmiany widać na pierwszy rzut oka. Aplikacja ma nowy wygląd, jest lekko i przejrzyście. Jeśli macie więcej usług Orange Polska, nie musicie się przełączać, żeby je zobaczyć. Dla wygody Operator wszystko umieścił w jednym miejscu. Kolejną zmianą jest ułatwienie logowania. Do nowej aplikacji zalogujecie się tak samo, jak na swoje konto na stronie www, a loginem będzie ten sam adres e-mail. Nareszcie nie trzeba zapamiętywać kolejnych haseł.

Nowe Mój Orange to w przyszłości nie tylko usługi, obsługa i płatności. Będzie tu także sklep z telefonami, tabletami i akcesoriami. I to wszystko łatwo i wygodnie zamówicie nie wychodząc z domu. I jeszcze niespodzianka. W zakładce „Dla Ciebie” będzie można znaleźć specjalne zniżki i promocje.

Orange zaprasza was do testowania. Wersja beta aplikacji jest dostępna tutaj.

Możecie też zgłaszać swoje opinie na adres aplikacjamojorange@orange.com

źródlo: OrangeCategories: Bez kategorii, Aplikacje, Newsy, Płatności, Złap Okazję

Tags: , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: