Mobilne projektory Philips w dystrybucji KONTEL

Firma KONTEL, wiodący rodzimy dystrybutor rozwiązań audio-wideo dla biznesu i zastosowań domowych, została autoryzowanym importerem i dystrybutorem projektorów Philips w Polsce i na rynkach CEE, na mocy umowy z firmą Screeneo Innovation SA, posiadającą licencję na produkcję i sprzedaż asortymentu Philips Projection.

Marka Philips jest już znana na polskim rynku z przenośnymi projektorami, a teraz w sezonie świątecznym roku 2019 wraca z nowym dystrybutorem KONTEL i z nowymi, innowacyjnymi modelami dla domu, biura i mobilnego menedżera.

W ostatnich latach obserwujemy trend, jakim jest dynamicznie rosnąca mobilna konsumpcja treści wideo, związana ściśle z poprawą jakości i przepustowości sieci komórkowych oraz modelem użytkowania smartfonów i tabletów. Urządzenia te wg badań rynku nie służą nam już do dzwonienia, ale oglądania i przesyłania multimediów – zdjęć, filmów. Funkcje te znalazły się w pierwszej trójce zastosowań – zauważa Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju w KONTEL. Łatwe dzielenie się multimediami w każdej przestrzeni z urządzeń przenośnych, które umożliwia Philips Projection, to naturalna konsekwencja tego trendu.

W portfolio dystrybutora KONTEL znajdziemy nową gamę ekonomicznych projektorów LED NeoPix, których ceny rozpoczynają się od około 330 zł brutto, znaną już i docenianą przez mobilnych menedżerów serię PicoPix oraz linię Screeneo, której produkty zamienią nasz salon w profesjonalną salę kinową.

Najmniejsze projektory to urządzenia mieszczące się w dłoni. Możemy je zabrać na spotkanie biznesowe zamiast ciężkiego laptopa i w atrakcyjny sposób wyświetlić kontrahentowi np. prezentację. Model PicoPix Nano to najmniejszy projektor na rynku, mniejszy niż przenośny głośnik Bluetooth, oferujący połączenie WiFi, a także odczyt treści bezpośrednio z karty microSD.

Z kolei Screeneo S6 to prawdziwy multimedialny kombajn oferujący rozdzielczość 4k i jasność na poziomie 2 000 lumenów. Urządzenie, będące następcą chwalonego w Polsce modelu Screeneo S2, posiada wbudowany media player, moduł Bluetooth i WiFi. Obsługuje transmisję w standardzie Miracast oraz AirPlay, pozwalając wyświetlać obrazy o przekątnej aż 120”, czyli większej niż dostępne na rynku telewizory, zaś wbudowane głośniki stereo potrafią wydobyć niemal kinowy, przestrzenny dźwięk. Screeneo S4 to jego młodszy brat, oferujący rozdzielczość FullHD.

Projektory zależnie od serii pracują w oparciu o system Android lub Linux. Są też kompatybilne z Android TV. Obsługę wielu urządzeń zapewnia aplikacja na smartfona, wbudowany touchpad lub pilot zdalnego sterowania.

KONTEL odpowiada za budowanie kanału sprzedaży w Polsce. Zainteresowanych resellerów zapraszamy do kontaktu pod adresem philips@kontel.pl

One thought on “Mobilne projektory Philips w dystrybucji KONTEL

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: