Alior Bank ze świąteczną ofertą ratalną na sprzęt Apple

Raty 0% na urządzenia Apple to najnowsza oferta Alior Banku. Do 31 grudnia zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą skorzystać z ratalnych zakupów do 10 tysięcy złotych. Całkowity koszt kredytu wynosi 0 zł.

Rozbudowujemy w naszej ofercie wachlarz usług dodanych. Szukamy rozwiązań, które będą dla naszych klientów nie tylko atrakcyjne finansowo, ale również staną się ułatwieniem w codziennym życiu. Tym razem proponujemy przedświąteczną promocję na ratalny zakup smartfonów bez prowizji, bez dodatkowych opłat i bez konieczności wpłaty własnej – mówi Marcin Goderski, Dyrektor Departamentu Consumer Finance w Alior Banku.

Alior Bank uruchomił ofertę na zakup telefonów i laptopów. Na specjalnej platformie zakupowej klienci mogą na raty nabyć sprzęt marki Apple. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%.

Aby kupić sprzęt Apple na raty 0%, należy wejść na platformę dla klientów Alior Banku: www.ipromocja.innergo.pl, wybrać produkt, a następnie wskazać opcję płatności ratalnej. Zainteresowani powinni złożyć wniosek o pożyczkę ratalną i w przypadku pozytywnej decyzji zawrzeć umowę i dokończyć proces zakupu.

Oferta jest efektem strategicznego partnerstwa, które jesienią tego roku Alior Bank zawarł z firmą Innergo Systems, partnerem Apple w zakresie rozwiązań mobilnych dla biznesu (Apple Authorised Enterprise Reseller). Dzięki temu porozumieniu klienci banku otrzymali na wyłączność dostęp do platformy sprzedażowej, gdzie mogą kupić urządzenia firmy Apple na wyjątkowych warunkach.

W ubiegłym roku Alior Bank we współpracy z Innergo Systems wyposażył w smartfony wszystkich swoich pracowników. W czerwcu projekt smarfonizacji otrzymał nagrodę Innovation of the Month w konkursie Banking Innovation Awards 2019 EFMA-Accenture.

źródło: Alior Bank

***

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota pożyczki ratalnej (bez kredytowanych kosztów) 4500 zł, całkowita kwota do zapłaty 4500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 450 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 5.11.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta pożyczki ratalnej obowiązuje dla umów zawartych w terminie od 13 listopada 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.Categories: Złap Okazję, Newsy

Tags: ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: