Xiaomi otrzymało cztery nagrody w plebiscycie Tech Awards 2019

Podczas Tech Awards 2019 Xiaomi zdobyło cztery nagrody w trzech różnych kategoriach. Wyboru dokonało ponad 100 tys. Internautów, którzy oddali w sumie pół miliona głosów. Xiaomi jest najbardziej utytułowaną firmą tegorocznego plebiscytu.

Marka zdobyła cztery nagrody za: najlepsze smartfony w klasie ekonomicznej (Redmi Note 7) i średniej (Mi 9T Pro), najlepszy smartwatch (Mi Smart Band 4) i najlepsze urządzenie transportu osobistego (Mi Electric Scooter Pro).

Reklamy

Xiaomi zostało nominowane w plebiscycie Tech Awards 2019 w trzech kategoriach: Smartfony (podkategorie: „Klasa Premium” – Xiaomi Mi 9, „Klasa Średnia” – Xiaomi Mi 9 SE, Mi 9T Pro oraz „Klasa Ekonomiczna” – Xiaomi Redmi Note 7 i Xiaomi Redmi 7), Smart Home (podkategoria „Autonomiczne Urządzenie” – Odkurzacz Xiaomi Roborock Sweep T6) oraz Gadżety (Podkategorie: „Urządzenie Transportu Osobistego” – Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro oraz „Smartwatch” – Xiaomi Mi Smart Band 4). Łącznie dziennikarze nominowali 8 produktów.

W tegorocznej edycji Tech Awards w głosowaniu wzięło udział około 100 tys. internautów, którzy oddali ponad pół miliona głosów. Było to o 150 tys. głosów więcej niż rok temu. Jak przy każdym wydarzeniu, nie mogło zabraknąć Mi Fanów. Obok reprezentantów Xiaomi, udział w wydarzeniu wziął prezes warszawskiego oddziału Mi Community.

 

O Tech Awards

Nagrody w plebiscycie Tech Awards zostały rozdane po raz piąty. To największy i najważniejszy w Polsce plebiscyt, w którym wybierane są najlepsze produkty technologiczne. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach. W pierwszym redaktorzy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl i Verdykt.pl stworzyli listę 120 produktów, które cechują się wyjątkową funkcjonalnością i możliwościami. Są to urządzenia, gry i rozwiązania technologiczne, które są najlepsze w swojej kategorii. Następnie są one dzielone na dziewięć kategorii: Smartfony, Laptopy, Gry, Podzespoły PC, TV i monitory, Audio, Gadżety, Motoryzacja oraz Smart Home. Każda kategoria została również podzielona na podkategorie. Drugi etap to już głosowanie internautów, które wyłoniło zwycięzców w każdej z 27 podkategorii. W tym roku nie przyznawano wyróżnień za drugie i trzecie miejsce. W 2018 roku głosami internautów nagrodę Marka roku otrzymało Xiaomi.

źródło: Xiaomi

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: