CES 2020: OnePlus ogłasza debiut pierwszego konceptowego telefonu w ramach obchodów 6. rocznicy

Założyciel i główny dyrektor wykonawczy OnePlus Pete Lau niedawno poinformował, że jego międzynarodowa firma technologiczna będzie gospodarzem specjalnego wydarzenia na targach CES w przyszłym miesiącu. Dnia 17 grudnia 2019 r., w 6. rocznicę powstania, firma ogłosiła debiut pierwszego w historii konceptowego telefonu OnePlus Concept One na targach CES 2020.

OnePlus Concept One Event Announcement

W ciągu minionych sześciu lat firma OnePlus dążyła do dzielenia się najlepszymi technologiami ze światem, co doprowadziło do opracowania 13 wiodących w branży smartfonów. Tegoroczny debiut OnePlus 7 Pro jest możliwością dla OnePlus w zakresie zapewnienia pierwszego na świecie wyświetlacza QHD+ AMOLED 90 Hz i ustanowienia nowego wyznacznika dla branży.

OnePlus 7 Pro

Ambicje firmy OnePlus w zakresie technologii przeszły ewolucję od tworzenia flagowych telefonów do odkrywania prawdziwego potencjału każdej technologii. W szóstą rocznicę powstania firma OnePlus oficjalnie ogłosiła prezentację pierwszego telefonu konceptowego: OnePlus Concept One.

Sama nazwa Concept One jest wyraźną obietnicą tego, że urządzenie jest pierwszym z serii modeli i potwierdza zobowiązanie OnePlus do wdrażania praktycznej, innowacyjnej technologii, tym samym zapewniając użytkownikom jeszcze płynniejsze, szybsze i bardziej bezproblemowe doświadczenie. Model OnePlus Concept One jest obrazem wizji nowej technologii i alternatywnego podejścia do projektowania smartfonów w przyszłości.
Specjalne wydarzenie OnePlus Concept One odbywać się będzie w dniach 7 do 10 stycznia 2020 r. w godzinach od 10 do 17 w Wynn Las Vegas.

źródło: OnePlus

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: