Już jest w Orange Flex eSIM dla Apple Watch

Już dzisiaj w Orange Flex pomarańczowa sieć uruchomiła eSIM – wirtualną kartę dla urządzeń Apple Watch serii 3,4 i 5 GPS + Cellular. Oznacza to, że ten sam numer telefonu będzie działał zarówno w zegarku Apple Watch jak i w Iphonie, Przypominamy, że w aplikacji Orange Flex z dodatkowej karty SIM (w tym eSIM dla Apple Watch) skorzystacie całkowicie za darmo.

Aktywacji eSIM w Apple Watch można dokonać na dwa sposoby:

 • poprzez wybór dodatkowej karty SIM w „Moim profilu” na koncie w aplikacji Orange Flex
 • w aplikacji Watch, gdzie należy wybrać kategorię „Sieć komórkowa”, a następnie „Konfiguruj sieć komórkową”.

Poniżej zobaczycie, jak wygląda aktywacja w kolejnych krokach.

Fani technologicznych nowinek na pewno docenią tę funkcjonalność. Na wszelki wypadek kilka zdań przypomnienia, co oferuje eSIM. Uruchomienie wirtualnej karty SIM z tym samym numerem telefonu w Apple Watch i w iPhonie pozwala korzystać z tego urządzenia, które w danej chwili masz pod ręką To bardzo przydatna opcja dla osób, które cenią sobie komfort i chcą być w kontakcie zawsze i wszędzie, nawet z dala od swojego iPhone`a, np. podczas treningu, Apple Watch z eSIM poradzi sobie ze streamowaniem muzyki (w ramach Music Pass aktywowanego na głównym koncie – bez zużywania pakietu danych), wyznaczaniem trasy i nawigowaniem, odświeżaniem informacji na temat pogody, dostarczaniem newsów oraz odbieraniem powiadomień z zainstalowanych aplikacji w czasie rzeczywistym.

Warto obserwować Orange Flex. W przyszłym roku czekają na Was kolejne nowości, które  są odpowiedzią na Wasze sugestie – zapowiada Orange.

Pamiętajcie że eSIM jest dostępny tylko w Orange. Z usługi możecie skorzystać także w ofertach na abonament.

źródło: Orange

2 thoughts on “Już jest w Orange Flex eSIM dla Apple Watch

 • 27 stycznia 2020 o 15:45
  Permalink

  Cześć
  Mój kod na dodatkowe 50 zł przy rejestracji to: FILIP6D9Z , później kase można wypłacic na swoje konto bankowe. Jestem w orange flex od 3 miesięcy i żadnych problemów nie mam. Fajna wygodna apka, lekka w użyciu, internet za granicą jest. Subskrypcja jak za spotify czy netflix wiec nie trzeba się martwić o rachunki. Ogólnie moge polecić!

  Odpowiedz
 • 23 stycznia 2020 o 23:32
  Permalink

  Polecam orange flex 25 zł bez limitu rozmowy sms, mms internet 15 G , jeśli ktoś chce 30 G to za 30 zł , Mój kod GRZEGORZHZQP , 50 zł otrzymasz już po miesiącu bycia z Orange Flex. Kod wpisuje się przed dodaniem karty płatniczej w aplikacji.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: