Odgadnij zawartość świątecznego pudełka Huawei i wygraj atrakcyjne nagrody

Huawei przygotował wyzwanie dla członków Społeczności Huawei, w którym do wygrania jest świąteczne pudełko z pięcioma produktami marki o łącznej wartości ponad 5 000 złotych. Otrzyma je osoba, która jako pierwsza odgadnie wszystkie produkty znajdujące się w pudełku. Konkurs potrwa do 22 grudnia.

Do Społeczności Huawei można dołączyć w każdej chwili, logując się za pomocą ID Huawei. Osoby, które nie mają swojego ID Huawei, mogą je w łatwy sposób utworzyć bezpośrednio na stronie Społeczności.

Reklamy

Konkurs ma formę wyzwania, w którym należy odgadnąć, jakie 5 produktów Huawei znajduje się wewnątrz świątecznego pudełka. Ważnym warunkiem jest, by określić konkretne modele produktów i wytypować je w odpowiedniej kolejności, w czym pomagać będą podsuwane uczestnikom zabawy podpowiedzi. Codziennie do 14:00 na stronie konkursu pojawia się nowa wskazówka, ułatwiająca prawidłowe odgadnięcie zawartości pudełka. Swoje typy należy umieszczać w komentarzu pod postem konkursowym na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_12651/.

Każdy uczestnik może opublikować tylko jeden komentarz w ciągu dnia. Wygra ten, kto jako pierwszy opublikuje komentarz z prawidłową zawartością i kolejnością modeli produktów. Konkurs potrwa do 22 grudnia. Regulamin konkursu znajduje się na stronie:

https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_12651/

źródło:Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: