CES 2020: Zhiyun prezentuje najnowsze modele gimbali – znamy ceny w Polsce

ZHIYUN, najpopularniejsza na świecie marka stabilizatorów dla użytkowników aparatów fotograficznych i smartfonów, zapowiada swoją obecność na targach CES w dniach 7-10 stycznia 2020 roku. Z tej okazji zaprezentuje szeroką gamę produktów do aparatów fotograficznych i smartfonów. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi modelami marki: WEEBILL-S z ekskluzywnym modułem transmisji obrazu TransMount, Crane-M2, Smooth Q2, Crane 3 LAB oraz Crane 2.

WEEBILL-S, gimbal z modułem transmisji obrazu TransMount

WEEBILL-S jest najnowszym stabilizatorem marki, zarówno kompaktowym, ale i wytrzymałym, przeznaczonym do aparatów fotograficznych z obiektywami. Jest wyposażony w nowy moduł transmisji obrazu TransMount o ultraniskiej latencji z nadajnikiem, odbiornikiem i pilotem zdalnego sterowania umożliwiającym przesyłanie obrazu do trzech urządzeń, w tym profesjonalnego monitora. Zapewnia krystaliczną czystość obrazu z rozdzielczością 1080p przy 30 klatkach/sekundę oraz możliwość transmisji obrazu do 100 metrów. Dostępne są również inne funkcje: ViaTouch 2.0 w aplikacji ZY Play umożliwia ciągłe połączenie pomiędzy smartfonem a kamerą, SmartFollow 2.0 śledzenie obiektów, Sync Motion i Smart Calibration automatyczne ważenie podłączonych urządzeń i wykorzystanie idealnej mocy silnika dla uzyskania maksymalnej dokładności.
WEEBILL-S jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej: 1890,00 zł u poniższych dystrybutorów w Polsce: http://www.komputronik.pl oraz http://www.euro.com.pl

 

CRANE-M2, uniwersalny, kompaktowy i mobilny gimbal

CRANE-M2

CRANE-M2 to stabilizator typu all-in-one, który współpracuje z wieloma urządzeniami, w tym kompaktowymi aparatami cyfrowymi, lekkimi aparatami hybrydowymi, smartfonami i kamerami sportowymi. Dzięki łatwemu w obsłudze panelowi sterowania, bezprzewodowemu sterowaniu kamerą przez Wi-Fi i Bluetooth, 7-godzinnemu czasowi pracy na bateriach i intuicyjnemu ekranowi OLED, CRANE-M2 to mała rewolucja wśród przystępnych cenowo stabilizatorów na rynku, przyjaznych dla początkujących twórców wideo.
CRANE-M2 jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej: 1 249 zł.

SMOOTH-Q2, kompaktowy stabilizator dla smartfonów

SMOOTH-Q2

SMOOTH-Q2 to przenośny, ultralekki i kompaktowy gimbal, który łatwo mieści się w kieszeni. Posiada aluminiową obudowę i 17-godzinną żywotność baterii, która idealnie sprawdzi się w podróży. Bateria SMOOTH-Q2 może być również używana jako bateria zapasowa do ładowania smartfonów. Stabilizator jest kompatybilny ze smartfonami z systemem iOS lub Android. SMOOTH-Q2 pozwala na tworzenie profesjonalnych materiałów w trybie POV lub Vortex, timelapse, wykorzystanie efektu Vertigo, śledzenie obiektów, a nawet tworzenie panoramy.
SMOOTH-Q2 jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej: 699 zł.

źródło: Zhiyun

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: