Sieć Orange gotowa na „Akcję Zima”

Z myślą o klientach już od 20 grudnia br. do końca ferii zimowych (23 lutego 2020 r.), w 42 miejscowościach turystycznych na południu Polski Orange Polscka wzmocnił monitoring sieci komórkowej.

Y

Wszystko po to, aby zagwarantować Wam swobodne rozmowy i sufowanie po internecie. Zobaczcie mapy.

Wzmocniony monitoring objął 60 stacji bazowych. Oznacza to, iż jakość usług w tych  lokalizacjach będzie monitorowana z najwyższym priorytetem. Miejsca zostały wybrane na podstawie analizy ruchu w sieci komórkowej w poprzednim sezonie zimowym. Są to popularne miejscowości,  które zimą wybierają turyści: Szczyrk, Bukowina Tatrzańska, Jelenia Góra, Murzasichle, Niedzica, Rabka Zdrój czy Karpacz.  Najwięcej stacji bazowych, bo aż 8, znajduje się  w Zakopanem.

To nie wszystko. Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu zimowego, Orange zmodernizował stacje bazowe w rejonach górskich. Łącznie od kwietnia 2019 r.do dzisiaj zwiększył  pojemność na 156 stacjach w górskich obszarach turystycznych. Oznacza to, że te stacje obsłużą większą liczbę użytkowników. Wszystko po to, abyście korzystali z internetu mobilnego z wykorzystaniem maksimum dostępnych, technologicznych możliwości. A wszystko po to, żebyście bez ograniczeń mogli cieszyć się zasięgiem podczas zimowego wypoczynku.

Na zakończenie ciekawostka – już 13 stycznia 2020 r. Orange startuje z kolejną „Akcją Zima”. Wypatrujcie billboardów w okolicach Zakopanego i Karpacza.

Źródło: Orange

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: