Cyfrowy Polsat – telewizja internetowa z dekoderem Evobox Stream

Cenisz elastyczne rozwiązania? Teraz kupisz telewizję internetową Cyfrowego Polsatu z dekoderem EVOBOX Stream, która działa z internetem od dowolnego dostawcy. Z usługi można skorzystać za pośrednictwem Internetu od dowolnego dostawcy, a na start jest dostępnych ponad 100 kanałów bez opłat przez 3 miesiące.

Evobox Stream

Elastyczna oferta programowa zapewni możliwość dowolnego włączania pakietów (bezpośrednio z poziomu dekodera w nowej aplikacji Sklep) i płacenia tylko za te, które się wybrało – 9 pakietów do wyboru, bez długoterminowych zobowiązań, możliwość ich aktywacji na 30 dni.

Wszystko to bezpośrednio na nowym, dedykowanym usłudze dekoderze – EVOBOX STREAM, który dostępny jest w wariancie zarówno z umową, jak i bez (prepaid).

Wraz z dekoderem klient otrzyma na start pełną ofertę programową Cyfrowego Polsatu – ponad 100 kanałów (z HBO, Eleven Sports czy Polsat Sport Premium) przez 3 miesiące bez opłat! Dodatkowo bezpłatne kanały naziemnej telewizji cyfrowej po podłączeniu dekodera do anteny DVB-T.

Czytaj więcej: Tutaj

One thought on “Cyfrowy Polsat – telewizja internetowa z dekoderem Evobox Stream

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: