CES 2020: Jabra Elite 45h – słuchawki nauszne do 40 godzin na jednym ładowaniu

Jabra przedstawia zestaw słuchawkowy Jabra Elite 45h – najlepsze w swojej klasie bezprzewodowe słuchawki nauszne. Słuchawki oferują niewiarygodnie długą żywotność baterii wynoszącą aż do 40 godzin na jednym ładowaniu, a duże głośniki zapewniają doskonałą jakość muzyki. Elite 45h wyposażone zostały w funkcję Jabra MySound, innowacyjną nową technologię Jabra i siostrzanej firmy GN Hearing. MySound to oprogramowanie stworzone w celu optymalizacji i personalizacji wrażeń dźwiękowych w oparciu o indywidualne profile słuchowe użytkownika. A to wszystko w konkurencyjnej cenie zaledwie  99 USD (MSRP – sugerowana cena detaliczna).

Jabra Elite 45h
 • Jabra wytycza nowe standardy dla słuchawek w kategorii poniżej 100 USD
 • Żywotność baterii do 40 godzin i ultraszybkie ładowanie – 8 godzin pracy po zaledwie 15 minutach ładowania
 • 2-mikrofonowa technologia połączeń zapewnia krystalicznie czyste rozmowy
 • Kompaktowa, składana i lekka konstrukcja, wspierająca mobilny styl życia
 • Dostęp do asystentów głosowych za dotknięciem jednego przycisku
 • Pierwszy produkt z rodziny Elite z funkcją MySound do personalizacji muzyki

Jabra Elite 45h posiada lekką, elegancką, stylową i wygodną konstrukcję. Lekki pałąk i miękkie owalne nauszniki dopasowują się do kształtu ucha, aby dbać o komfort użytkowania. Słuchawki zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe, pozwalając jednocześnie skutecznie odciąć się od zgiełku codziennego życia.

Jabra MySound

Jako jednostki wszyscy mamy różne zdolności, jeśli chodzi o słuch. Elite 45h zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby sprostać osobistym preferencjom i poprawić jakość brzmienia dla każdego indywidualnego użytkownika. W celu personalizacji wrażeń muzycznych MySound korzysta z know-how i technologii dźwięku siostrzanej firmy GN Hearing, producenta światowej klasy aparatów słuchowych.

Jabra Elite 45h

Użytkownik, przy wykorzystaniu aplikacji Jabra Sound +, powinien przeprowadzić test składający się z serii sygnałów dźwiękowych. W oparciu o ocenę wyników dźwięk muzyki zostaje zoptymalizowany pod kątem naprawdę indywidualnych wrażeń dzięki MySound, który kalibruje słuchawki na podstawie unikalnego profilu każdego użytkownika. Elite 45h są pierwszymi słuchawkami z funkcją MySound. Prawdziwie bezprzewodowe Elite 75t oraz nowe Elite Active 75t będą wyposażone w tę funkcję od drugiego kwartału 2020 roku.

Kompaktowa i solidna konstrukcja

Elite 45h są idealne dla osób podróżujących, niezależnie od destynacji. Słuchawki o kompaktowej, składanej konstrukcji zapewniają nieustanne towarzystwo, nawet gdy dużo się przemieszczasz, dzięki niezwykle długiej żywotności baterii. Elite 45h zapewniają 40 godzin ciągłego korzystania ze słuchawek na jednym ładowaniu. A jeśli energia się kończy, za pomocą szybkiego 15-minutowego ładowania uzyskasz 8 godzin użytkowania.

Potężne głośniki Elite 45h w połączeniu z kombinacją wielu mikrofonów zapewniają najlepsze połączenia i doznania  muzyczne, jeśli chodzi o słuchawki nauszne. Duże głośniki gwarantują potężne brzmienia muzyczne, a konstrukcja z dwoma mikrofonami usuwa szumy wokół ciebie, dzięki czemu możesz cieszyć się krystalicznie czystymi rozmowami niezależnie od tego, gdzie jesteś.

„Mobilność to nic innego jak codzienność dla dzisiejszych konsumentów. Konieczność podróży z domu do pracy i z powrotem, dojazdy na spotkania, załatwianie licznych spraw –  styl życia sprawia, że dobra ​​jakość muzyki i połączeń podczas podróży jest koniecznością. Z przyjemnością przedstawiamy całkowicie nowe Elite 45h, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebie mobilności i jako pierwszy produkt z portfolio zostały wyposażone w nową funkcję personalizacji MySound. Wykorzystaliśmy wieloletnie know-how w dziedzinie audio, aby stworzyć najbardziej mobilne, trwałe, potężne, a zarazem kompaktowe słuchawki, które są tak lekkie w ręku, jak i dla portfela!” – mówi René Svendsen-Tune, CEO w Jabra.

 

Najważniejsze cechy i specyfikacja:

 • Dopasuj doznania muzyczne do swojego indywidualnego profilu słuchowego dzięki MySound
 • Ponad 8 godzin pracy po zaledwie 15 minutach ładowania, łącznie aż do 40 godzin po jednym pełnym naładowaniu baterii
 • Duży głośnik 40 mm zapewnia potężne wrażenia dźwiękowe
 • Lekkie i przenośne, ważą zaledwie 170 g
 • Pojedyncze złożenie pozwala na ułożenie słuchawek płasko, dzięki czemu łatwo mieszczą się w torbie
 • Obsługa Bluetooth 5.0 dla większej stabilności połączeń
 • Technologia podwójnego mikrofonu zapewnia krystalicznie czyste połączenia nawet w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu
 • Dostęp do Amazon Alexa, Siri® i Google Assistant za dotknięciem jednego przycisku

Ceny i dostępność

Jabra Elite 45h będą dostępne na wybranych rynkach w lutym 2020 r. u kluczowych sprzedawców detalicznych, MSRP 99 USD (sugerowana cena detaliczna). Słuchawki oferowane będą w pięciu kolorach – Titanium Black, Black (wyłączność dla Best Buy US), Gold Beige, Navy i Copper Black (wyłączność dla Amazon).

źródło: Jabra

Funkcja MySound zostanie szerzej zaprezentowana i udostępniona do testów podczas CES.

* Wymagana rejestracja w aplikacji Jabra Sound +

One thought on “CES 2020: Jabra Elite 45h – słuchawki nauszne do 40 godzin na jednym ładowaniu

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: