CES 2020: Huami Amazfit – 6 innowacyjnych produktów fitness w kategorii Amazfit HomeStudio

Firma Huami, jedno z największych na świecie przedsiębiorstw technologii noszalnych, zaskoczyła branżę i konsumentów na targach Consumer Electronic Show (CES 2020) w Las Vegas przez premierę sześciu nowych produktów w trzech rynkach wertykalnych: futurystyczne, interaktywne urządzenie fitness zmieniające definicję kategorii Amazfit HomeStudio, składaną bieżnię Amazfit AirRun, słuchawki fitness True Wireless Stereo (TWS) z rozwiązaniem Clip-to-Go Amazfit PowerBuds, słuchawki do spania i monitorowania zdrowia Amazfit ZenBuds, nowy zegarek terenowy Amazfit T-Rex w serii siedmiu zegarków inteligentnych firmy oraz zmodernizowana wersja Amazfit Bip S.

W uznaniu przełomowych innowacji i przywództwa Amazfit w branży inteligentnych urządzeń noszalnych firma Huami Amazfit zdobyła dwa największe odznaczenia IDG (International Data Group): najbardziej znaczące przedsiębiorstwo innowacji inteligentnych urządzeń noszalnych za wiodące w branży innowacje i najlepsze słuchawki TWS Fitness dla nowych Amazfit PowerBuds.

Ekspansja naszych rozwiązań zdrowia i fitness poza zegarki inteligentne i bransoletki sportowe w kierunku interaktywnych bieżni i słuchawek pozwala Amazfit na prezentację wizji przyszłości fitness w najbliższej dekadzie. Pokazujemy, jak zdrowie i technologia mogą połączyć się w 2020 r. i w przyszłości” – skomentował Wang Huang, założyciel, prezes rady i główny dyrektor wykonawczy firmy.

Znana z profesjonalnych, stylowych inteligentnych urządzeń noszalnych firma Huami Amazfit ma na celu udostępnienie innowacji użytkownikom na całym świecie zgodnie ze sloganem LEAP OVER LIMITS. Zgodnie z misją firmy łączenia zdrowia z technologią Huami z zaangażowaniem pracuje nad ustanowieniem globalnego ekosystemu opieki zdrowotnej, jednocześnie stając się najbardziej zaufanym partnerem w zakresie zdrowia i fitness dla wszystkich użytkowników.

źródło: Huami Amazfit

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: