CES 2020: HP – nowa generacja urządzeń oraz akcesoriów do pracy i czas wolny

Niesamowite wrażenia w trakcie pracy zarówno twórczej, jak i zawodowej dzięki eleganckiemu designowi, technologii 5G i technologii Tile pozwalającej namierzyć zagubione lub skradzione urządzenie. Ponadto, 82% wszystkich części mechanicznych HP Elite Dragonfly nowej generacji jest wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu, a nową linię akcesoriów opracowano z przetworzonych tworzyw sztucznych, wyłowionych podczas oczyszczania oceanów. HP ENVY 32 All-in-One oraz HP EliteDisplay E273d zostały również wyróżnione CES Innovation Awards 2020 Honoree.

HP Inc. zaprezentowało podczas tegorocznych targów Consumer Electronics Show (CES) swoje najnowsze komputery osobiste, monitory oraz akcesoria. Innowacje firmy w zakresie produktów konsumenckich i komercyjnych oferują użytkownikom komfort bezpieczniejszej pracy i dostęp do treści z dowolnego miejsca, proste i łatwe podłączanie urządzeń oraz swobodę użytkowania, oferując pierwszy na świecie notebook i pokrowiec wykonany z tworzyw sztucznych, które zaśmiecały oceany.

Naszą pasją jest tworzenie urządzeń, które wprowadzą nas w przyszłość, a następnemu pokoleniu zapewnią większą swobodę we współpracy oraz w tworzeniu i wykorzystywaniu treści. Podczas gdy komputery osobiste stają się coraz bardziej istotne w naszym życiu, HP nieprzerwanie dostarcza kolejne, niesamowite urządzenia oraz innowacje w zakresie monitorów i akcesoriów, które zapewniają zarówno wydajność i lekkość, trwałość oraz ciekawy design, a także mobilność i prywatność. – mówi Alex Cho, Dyrektor Personal Systems, HP Inc.

Wkraczamy w nową dekadę, w której to, w jaki sposób ludzie korzystają z technologii będzie dalej ewoluować, a użytkownicy będą szukać nowych rozwiązań, które zapewnią im większą swobodę w pracy, życiu i w czasie wolnym. 34% pracowników w USA zdecydowałoby się na obniżkę wynagrodzenia nawet o 5%, aby móc więcej pracować poza biurem [8]. Generacja Z ma kontakt z treściami online przez ponad 10 godzin każdego dnia [9]. Co więcej, przedstawiciele generacji Z i millennialsi używają średnio pięciu ekranów dziennie [10], co stanowi wyzwanie w kontekście podłączania urządzeń do ich ekosystemu akcesoriów.
WIĘCEJ WOLNOŚCI BY DOŚWIADCZAĆ I TWORZYĆ NIESAMOWITE TREŚCI
HP Spectre x360 15 
 • Wydajność: Po mistrzowsku przeprojektowany pod kątem zwiększonej wydajności cieplnej, HP Spectre x360 15 jest najmocniejszym jak dotąd urządzeniem z rodziny Spectre, zasilanym przez procesor Intel® Core i7 dziesiątej generacji, z układem graficznym NVIDIA® GeForce i baterią zapewniającą do 17 godzin pracy.
 • Doświadczanie treści: od 90% stosunku ekranu-do-obudowy, do wyświetlacza 4K OLED 15,6[11] z DCI-P3 o 30% szerszym zakresie gamy kolorów , zapewnia realistyczny odbiór treści oraz żywe kolory.
 • Mobilność: Prawie trzy razy szybsze przesyłanie plików dzięki najnowszej technologii Intel® Wi-Fi 6 (gig+) niż Wi-Fi 5, możliwość dostosowania do własnych potrzeb priorytetów sieci, za pomocą Network Booster w HP Command Center.
 • Bezpieczeństwo: 6 na 10 konsumentów fizycznie zasłania kamerę internetową swojego laptopa, aby czuć się bezpieczniej lub przeciwdziałać zagrożeniom, urządzenie jest wyposażone w najmniejszą kamerę IR HP o średnicy 2,2 mm. Nowy HP Spectre x360 15 wyposażono w przełącznik blokowania kamery internetowej HP (HP Webcam Kill Switch), dedykowany przycisk wyciszania mikrofonu, czytnik linii papilarnych umieszczony na klawiaturze oraz Express VPN i LastPass do bezpiecznego tworzenia i korzystania z treści w dowolnym miejscu i czasie.

HP Spectre x360 15 charakteryzuje piękny szlif, osiągnięty dzięki precyzyjnej obróbce CNC, z wyróżniającym się w branży współczynnikiem ekranu do budowy wynoszącym 90%

HP ENVY 32 (AiO) 
 • Tworzenie: Każdy projekt ożywa na nowym ENVY 32 AiO, z procesorami Intel® Core ™ i7 dziewiątej generacji, grafiką NVIDIA® GeForce® RTX 2080, 32 GB pamięci DDR4 i 1 TB SSD, aby bez wysiłku realizować projekty fotograficzne i wideo. ENVY 32 AiO jest pierwszym urządzeniem wielofunkcyjnym, które dołączyło do programu RTID Studio firmy NVIDIA. RTX Studio jest w stanie obsłużyć ponad 40 najlepszych na świecie aplikacji kreatywnych i projektowych z ray tracing i wspomaganiem AI, aby przyspieszyć realizację zadań i edycję wideo w wysokiej rozdzielczości w czasie rzeczywistym.
 • Doświadczenie audio: Wciągający dźwięk przestrzenny dzięki pierwszemu na świecie AiO z najgłośniejszym systemem audio[17] oraz pierwszemu na świecie AiO z Advanced Audio Stream[18], przy którym nie są wymagane dodatkowe głośniki. Doskonały dźwięk prosto ze źródła podczas edycji i odtwarzania treści audio dzięki wbudowanym głośnikom wysokotonowym i niskotonowym dostosowanym przez Bang & Olufsen.
 • Konstrukcja: Od pięknego szklanego wyświetlacza opartego na solidnym aluminiowym stojaku, do matowego wykończenia Nightfall Black, zaakcentowanego drewnopodobnym Dark Ash. Dzięki łatwemu dostępowi do portów, wbudowanemu ładowaniu bezprzewodowemu i klawiaturze umożliwiającej przełączanie się z jednego urządzenia na drugie za pomocą jednego przycisku, wszystko, czego potrzebuje użytkownik, jest na wyciągnięcie ręki.

HP ENVY 32 AiO zostało wyróżnione CES 2020 Innovation Award (m.in. za wygląd, wydajność oraz rozbudowane możliwości dla twórców) i posiada najszerszy na świecie, w urządzeniu wielofunkcyjnym, wyświetlacz 4K, dzięki czemu projektowanie  nie ma ograniczeń.

WIĘCEJ WOLNOŚCI BY BEZPIECZNIE PRACOWAĆ W KAŻDYM MIEJSCU 
HP Elite Dragonfly 
 • Bezpieczne połączenie z 5G: HP Elite Dragonfly jest pierwszym na świecie biznesowym komputerem konwertowalnym z 5G, opracowanym z wykorzystaniem inteligentnej technologii sygnałowej w celu zwiększenia wydajności anteny. Umożliwia to spełnienie rygorystycznych standardów HP dotyczących łączności w najlżejszym na świecie biznesowym komputerze konwertowalnym obsługującym 5G. Elite Dragonfly jest wyposażony w procesor Intel® Core ™ vPro® dziesiątej generacji i w swojej klasie ma najbardziej zaawansowane funkcje łączności i prywatności na świecie.
 • Pracuj dyskretnie: HP Sure View Reflect to przełomowa technologia, dzięki której HP może poszczycić się pozycją lidera w dziedzinie innowacji w zakresie prywatności oraz dzięki której można dyskretnie pracować w różnych warunkach oświetleniowych. Atywacja trybu prywatności, po naciśnieciu zaledwie jednego przycisku na klawiaturze, pozwoli ochronić ekran przed wścibskimi oczami.
 • Łatwy do znalezienia: Elite Dragonfly to pierwszy na świecie laptop z wbudowanym Tile, rozwiązaniem wiodącej na świecie firmy zajmującej się inteligentną lokalizacją. Umożliwia łatwe sprawdzenie, gdzie znajduje się zgubiony lub zapomniany notebook, lub dzięki opcjonalnej usłudze Tile Premium daje dostęp do proaktywnego powiadomienia o pozostawieniu urządzenia.
 • Ekologiczny: Elite Dragonfly to pierwszy na świecie notebook wykonany częściowo z tworzyw sztucznych pochodzących z oceanów, oraz z ponad 82% części mechanicznych wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu.

HP Elite Dragonfly to pierwszy na świecie laptop z wbudowaną technologią Tile.

Qualcomm nadal przoduje na rynku, jeśli chodzi o komputery z LTE, umożliwiając użytkownikom błyskawiczną łączność w podróży, a my cieszymy się, że możemy napędzać rozwój komputerów obsługujących sieci 5G we współpracy z HP. Komputery 5G napędzane technologiami Qualcomm znajdują się w samym sercu trendu transformacji cyfrowej, który przyspieszy rozwój branży komputerowej i przekształci gospodarkę”. – mówi Alex Katouzian, senior wiceprezes i dyrektor generalny, Mobile, Qualcomm Technologies, Inc.

WIĘKSZA SWOBODA ŁĄCZENIA SIĘ I WYRAŻENIA SIEBIE 
Nowe monitory i ekologiczne akcesoria 
 • Zaawansowane monitory dokujące (Advanced Docking Monitors) HP E24d G4 i HP E27d G4 to nowa kategoria inteligentnych monitorów, które usprawniają miejsca pracy za pomocą jednego kabla USB-C™ do przesyłania wideo, danych i zasilania urządzeń do 100W mocy. Przy uzyciu zaledwie jednego przycisku można włączyć zarówno monitor, jak i laptop, nawet gdy pokrywa komputera jest zamknięta, i zalogować się dzięki Windows Hello na zintegrowanej, kamerze pop-up z funkcją ochrony prywatności. Możliwe jest również zdalne zarządzanie przez dział IT z dowolnego miejsca w sieci i natychmiastowe rozszerzenie urządzeń peryferyjnych.
 • HP Renew Sleeve został zaprojektowany, aby wspomóc użytkownika w inicjatywach środowiskowych. Sleeve jest tworzony przy minimalnym wytworzeniu odpadów przy produkcji z połączonych plastikowych butelek z recyklingu.
 • Seria HP Renew Sleeve obejmuje plecak, górną nakładkę, torbę i smukły pokrowiec wykonane w 100% z przetworzonego PET lub plastikowych butelek, które są rozdrabniane na małe granulki, stopione w cienkie włókno, zwinięte w rolkę i tkane, aby utworzyć modne, ekologiczne torby w kolorze szarym lub granatowym, na laptopa o przekątnej do 14 lub 15,6 cala.
 • Plecak i torba HP Spectre Folio posiadają wodoodporne woskowane płótno zewnętrzne, aby zapewnić bezpieczeństwo i odporność urządzeń przed zachlapaniem oraz kieszeń RFID, która chroni dane karty kredytowej i paszportu przed elektronicznymi urządzeniami do odczytu danych. Każda torba jest wyposażona w pikowaną i wygodną komorę na laptopa o przekątnej 15,6 cala, która zapewnia dodatkową ochronę, oraz wygodny uchwyt pasujący do uchwytu bagażu na kółkach.

Monitory dokujące HP E24d G4 i HP E27d G4 to pierwsze na świecie monitory z możliwością zarządzania siecią i pojedynczym zasilaniem [26]. Model HP E273d został nagrodzony  CES Innovation Awards 2020 Honoree, za design, intuicyjną obsługę oraz materiały z jakich został częściowo wykonany (recycling z odpadów pochodzących z oceanów).

Smukła konstrukcja HP Renew Sleeve jest dopasowana do 13-calowych laptopów, a opakowanie jest w 100% kompostowalne.

Seria HP Renew pozwala zachować do 10 plastikowych butelek przed wyrzuceniem do oceanów i na wysypiska śmieci, a także zawiera wegańskie, skórzane uchwyty i wodoodporny materiał, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę urządzeń przed zachlapaniem.

Plecak i torba HP Spectre Folio zostały zaprojektowane z wodoodpornego woskowanego płótna uznanej szkockiej firmy tkaninowej Halley Stevensons.

Ceny i dostępność [27]:
 • HP Spectre x360 15 będzie dostępny w kwietniu w cenie sugerowanej 1 999 EUR
 • HP ENVY 32 AiO będzie dostępny na początku marca w cenie od 2399 EUR
 • HP Elite Dragonfly z opcjonalną integracją z Tile i HP Sure View Reflect będzie dostępny od lutego 2020 r.
 • HP Elite Dragonfly z 5G i procesorem Intel® Core ™ vPro® dziesiątej generacji będzie dostępny w lecie 2020. Ceny zostaną podane bliżej tej daty.
 • Monitor HP E24d G4 będzie dostępny w lutym w cenie 315 EUR.
 • Monitor HP E27d G4 będzie dostępny w lutym w cenie 429 EUR.
 • HP Renew Sleeve  pojawi się na rynku w kwietniu, cena będzie znana bliżej premiery
 • Seria HP Renew Sleeve będzie dostępna wiosną 2020 r. Ceny zostaną podane bliżej tej daty.
 • Plecak HP Spectre Folio i Topload będą dostępne w lutym. Ceny zostaną podane bliżej tej daty.
źródło: HP

One thought on “CES 2020: HP – nowa generacja urządzeń oraz akcesoriów do pracy i czas wolny

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: