Huawei MediaPad M6 10,8″ – tablet klasy premium do intensywnych zadań z EMUI 10

Tablet Huawei MediaPad M6 10,8″ z potężnym procesorem Kirin 980 oraz wysokiej klasy systemem audio – video trafi do sprzedaży w Polsce. Od 27 stycznia urządzenie będzie można kupić w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl oraz w firmowym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie. Regularna cena sprzedaży tabletu to 1599 zł. Osoby, które zdecydują się na jego zakup, otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds lite, roczny dostęp premium do aplikacji WP Pilot i Eleven Sports. Do tabletu dodawana też będzie klawiatura z etui.

Huawei MediaPad M6

Tablet klasy premium do intensywnych zadań

Sercem tabletu MediaPad M6 10,8″ jest potężny Kirin 980, procesor stosowany do tej pory m.in. we flagowych smartfonach Huawei, takich jak P30 Pro. Układ ten oparty jest na rdzeniach Cortex-A76, które są o 75% wydajniejsze i o 58% bardziej efektywne energetycznie w porównaniu do poprzedniej generacji chipów. Tablet obsługuje autorską technologię Huawei GPU Turbo, integrującą oprogramowanie z podzespołami, dzięki czemu równoległa praca na paru zaawansowanych aplikacjach oraz odtwarzanie multimediów i granie jest płynne i przebiega bez zakłóceń. Wydajną pracę urządzenia wspiera pamięć operacyjna RAM o pojemności 4 GB i pamięć wewnętrzna 64 GB, z możliwością dalszej rozbudowy poprzez kartę microSD o pojemności do 512 GB.

Mobilne centrum pracy i rozrywki

Istotną zaletą tabletu Huawei MediaPad M6 10,8″, szczególnie dla osób korzystających z urządzenia w podróży jest wytrzymała bateria. Urządzenie zostało wyposażone w baterię o pojemności 7500 mAh, co zapewnia na przykład do 11 godzin odtwarzania wideo bez potrzeby ładowania urządzenia. Tablet można też szybko naładować dzięki funkcji Quick Charge (18 W).

Huawei MediaPad M6 10,8″ można w wygodny i szybki sposób sparować z inteligentną klawiaturą, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się wysoką wygodą obsługi i funkcjonalnością, szczególnie potrzebną przy wielozadaniowej pracy. Tablet można też sparować z rysikiem Huawei M-Pen, który wyróżnia się ergonomicznym designem i wysoką czułością działania (rysik będzie dostępny w sprzedaży na początku marca).

Najwyższa jakość multimediów

Huawei MediaPad M6 został opracowany jako mobilne centrum pracy oraz rozrywki. Za najwyższą jakość prezentowanych treści odpowiada 10,8″ wyświetlacz 2K HD o rozdzielczości 2560×1600 pikseli o proporcji 16:10. Ekran pokrywa szkło 2D. W wyświetlaczu zastosowano tryb ochrony oczu, który redukuje szkodliwe niebieskie światło przez co wzrok nie męczy się podczas oglądania filmów, grania lub czytania. Wyświetlacz tabletu automatycznie dostosowuje się do aktualnego oświetlenia.

Huawei MediaPad M6 został wyposażony w dodatkowe innowacyjne technologie jak Huawei ClariVu™, które poprawiają jasność ekranu poprzez wykorzystanie inteligentnych algorytmów. Za jakość emitowanego dźwięku odpowiedzialne są cztery głośniki Harman Kardon o dużej amplitudzie oraz technologia Dolby Atmos – użytkownik może cieszyć się wyrazistym i wielowarstwowym dźwiękiem.

 „Kącik dziecięcy”

Huawei MediaPad M6 został wyposażony w funkcję „kącika dziecięcego” – najmłodszy użytkownik może zalogować się do urządzenia za pomocą czytnika linii papilarnych i mieć dostęp do aplikacji i treści wcześniej wybranych przez rodzica.

Tablet Huawei MediaPad M6 waży 498 g. Jego obudowa została wykonana z aluminium, przez co urządzenie jest wytrzymałe i wyróżnia się eleganckim designem.

Huawei MediaPad M6 wykorzystuje oprogramowanie EMUI 10 i działa w oparciu o Huawei Mobile Services (HMS). HMS to autorskie rozwiązanie Huawei, które jest bazą dla ekosystemu Huawei, składającego się z takich usług jak Mobilna Chmura, Motywy, Przeglądarka i sklep z aplikacjami AppGallery. Ekosystem opiera się na warstwie technologicznej – HMS core, składającej się z takich rozwiązań jak m.in. ID Huawei Authentication, Huawei Push, Huawei IAP, Huawei Adds. Docelowo ekosystem Huawei będzie dostarczał więcej benefitów niż konkurencyjne rozwiązania, z naciskiem na tworzenie wartości dodanej dla klientów.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: