Samsung POWERStick Jet – by w naszych wnętrzach zapanowała czystość

Początek nowego roku skłania do podsumowań, formułowania nowych celów, a także do porządków – zarówno w tym metaforycznym, jak i dosłownym wymiarze. Marka Samsung ma niezawodny sposób na łatwe, przyjemne i – co najważniejsze – skuteczne wysprzątanie wszystkich pomieszczeń. Najnowszy odkurzacz bezprzewodowy POWERStick Jet pomoże uporać się z zanieczyszczeniami na wszystkich powierzchniach: dywanach, parkietach, czy meblach. Technologia Jet Cyclone, która optymalizuje przepływ powietrza oraz silnik Digital Inverter o mocy do 550 W*, to gwarancja nieskazitelnej czystości.

POWERStick Jet

Czysty krok w Nowy Rok

Jeżeli chcemy zacząć Nowy Rok od uporządkowania przestrzeni, w której spędzamy najwięcej czasu, pomoże nam w tym bezprzewodowy odkurzacz POWERStick Jet™. Być może w styczniu zamierzamy posprzątać zagracony pawlacz, w którym zgromadziły się grube warstwy kurzu? Może to dobry moment, aby odsunąć wszystkie meble i posprzątać trudno dostępne miejsca? A może tapicerka mebli wymaga odświeżenia? Bez względu na to z jakiego rodzaju powierzchnią mamy do czynienia, POWERStick Jet błyskawicznie usunie kurz czy piach w domu dzięki dużej mocy silnika (do 550W)* .

Postaw na wygodę

W Nowym Roku warto zmienić przyzwyczajenia i postawić na wygodę. Obowiązki domowe to coś czego nie unikniemy, dlatego ułatwienie prac domowych powinno znaleźć się na naszej liście postanowień noworocznych. Z odkurzaczem Samsung POWERstick Jet™ wprowadzenie tych zmian w życie będzie łatwiejsze niż się wydaje. Aż do 60 minut** pracy odkurzacza wystarczy by dokładnie posprzątać wszystkie pomieszczenia w domu. Urządzenie zawsze będzie pod ręką, a wolnostojąca stacja ładująca sprawi, że nie będziemy musieli martwić się o jej montaż. Postawimy ją w dowolnym miejscu w domu, wykorzystując także, jako stojak na akcesoria i odkurzacz. Bateria ładuje się w 3,5 godziny. Dodatkowo zapasowy akumulator pobiera moc ze stacji, podczas gdy my odkurzamy, co gwarantuje dodatkową godzinę pracy urządzenia.

 

PowerStick Jet

 

Odkurzanie nie będzie wyzwaniem

Codzienne odkurzanie dywanów nie będzie stanowiło wyzwania dzięki turbo szczotce, która utrzyma je w nienagannej czystości. Do odkurzacza dołączonych jest także wiele akcesoriów, które ułatwią dotarcie do takich miejsc, jak karnisze czy lampy. Szczotka Soft Action Brush z antystatycznego włosia dokładnie zbiera kurz z podłogi, a jej obrotowa głowica pozwala dotrzeć do każdego zakamarka. Z kolei mini elektro szczotka wyposażona w dodatkowy silnik skutecznie usuwa np. sierść zwierząt z kanapy. W dodatku odkurzacz jest niezwykle lekki (2,7 kg), co pozwala go bez wysiłku przenosić z miejsca na miejsce. Urządzenie prowadzi się w lekko i zwinnie, dzięki czemu nie musimy wkładać w obowiązki domowe dodatkowego wysiłku. Wyróżnikiem jest także rura teleskopowa, którą możemy dopasować  naszego wzrostu, co także wpływa na lekkość prowadzenia urządzenia.

Nowy, zdrowy Rok

Filtracja HEPA*** usuwa aż do 99,999%**** mikrocząsteczek pyłu i alergenów. Dzięki wysokiej skuteczności filtracji cząsteczek stałych powietrze wydmuchiwane z odkurzacza jest czyste, a my dbamy nie tylko o czystość powierzchni, takich jak dywany, parkiety czy tapicerki.

Noworoczne porządki z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Samsung POWERstick Jet™ będą łatwe i przyjemne, a szereg przydatnych funkcji urządzenia pomoże utrzymać nasz dom w czystości przez cały rok.

źródło: Samsung

****

* Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC60335-1, Cl.10.)

** Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów

*** System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych

**** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC62885-2, Cl. 5.11.) w trybie maksymalnym.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: