Grupa Kino Polska TV ponownie zwiększyła zasięg swoich kanałów

Grupa Kino Polska TV ponownie zwiększyła zasięg techniczny swoich kanałów. Kanał
e-sportowy Gametoon HD, będący dotąd częścią pakietu Max, na stałe dołączył również
do pakietu Select w ofercie UPC Polska, dzięki czemu dociera już do ponad 2 mln gospodarstw domowych w kraju. Z kolei Kino Polska Muzyka trafił do najszerszego pakietu Netii – Na Start, co zwiększyło zasięg kanału do ponad 9,3 mln gospodarstw domowych w Polsce.

– Jednym z naszych celów na 2020 rok jest dalsze zwiększanie zasięgu technicznego naszych kanałów, co przekłada się na większe przychody Grupy Kino Polska TV z reklam. Cieszymy się, że nasze kanały są dostępne dla coraz większej grupy odbiorców – mówi Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV SA.

Gametoon HD poszerzył swój zasięg techniczny już drugi raz w 2020 roku na początku stycznia br. kanał dołączył do pakietu Optymalnego z oferty Telewizji Orange.

Reklamy

 Gametoon HD w ofercie UPC Polska jest dostępny na pozycjach EPG nr 520 i 73 (dekoder Horizon) oraz 574 i 73 (Mediabox), a Kino Polska Muzyka w ofercie Netii na pozycji nr 240.

Oferta programowa Gametoon HD

 Gametoon HD może się pochwalić współpracą z najważniejszymi wydawcami i producentami gier komputerowych w Polsce i na świecie, takimi jak: Activision Blizzard, EA, Ubisoft, Riot Games, czy 11bit studios. Kanał regularnie gości popularnych graczy i youtuberów.
W ostatnich trzech miesiącach byli to m.in. Jakub „Lothar” Szygulski, Anna „Lempiank” Łempicka, NRGeek czy MrSetoKami. Widzowie mogli zobaczyć również Wojtka „Łozo” Łozowskiego, znanego prezentera telewizyjnego, muzyka, byłego członka zespołu Afromental
i ex jurora The Voice of Poland, który na antenie Gametoona zmagał się z grami Ghost Recon: Breakpoint, Need for Speed: Heat i Trine 4.

 Oferta programowa Kino Polska Muzyka

 2020 rok w Kino Polska Muzyka jest rokiem Zbigniewa Wodeckiego – w tym roku przypada 70. rocznica urodzin tego wybitnego i wyjątkowo cenionego przez widzów stacji artysty. Przez cały rok Kino Polska Muzyka będzie przypominać największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, pokaże premierowe (na antenie stacji) utwory i wyemituje niepublikowane wcześniej materiały. Rok Wodeckiego w Kino Polska Muzyka rozpocznie wyjątkowy koncert „1976. A Space Odyssey” (premiera: 25 stycznia / 22:00) z udziałem Mitch & Mitch Orchestra and Choir stanowiącego muzyczną podróż w czasie do 1976 roku. Koncert zarejestrowano w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w 2014 roku. Wspólny projekt Wodeckiego i muzyków Mitch & Mitch zebrał liczne nagrody, w tym dwa muzyczne Fryderyki. Ponadto w styczniu Kino Polska nadaje premierowe odcinki programu „To był hit!” (premiera: soboty / 17:00; tym razem
o swoich największych przebojach opowiedzą m.in: Anita Lipnicka, Krystyna Giżowska, Sławomir Łosowski, Andrzej Krzywy, Małgorzata Ostrowska, Papa Dance, Pectus, Krystyna Prońko i Izabela Trojanowska), a w lutym ramówkę kanału uzupełni trzecia seria programu „Wyznania gwiazd” (premiera: 8 lutego / 17:00), w którym Agata Solarska spotyka się
z największymi idolami polskiej sceny muzycznej (w nowej edycji widzowie zobaczą m.in. Annę Wyszkoni, Piotra Cugowskiego, Eleni, Kasię Kowalską, Krzysztofa Kiljańskiego, Oddział Zamknięty, Małgorzatę Ostrowską i Mietka Szcześniaka).

źródło: Kino Polska TV

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]