Huawei będzie kontynuować budowę 5G w Wielkiej Brytanii

Oświadczenie Huawei ws. decyzji brytyjskiego rządu odnośnie udziału Huawei w budowie sieci 5G w tym kraju

Huawei jest podbudowany zapewnieniem brytyjskiego rządu, że może kontynuować współpracę z klientami, aby utrzymać wdrażanie technologii 5G na właściwych torach. Ta decyzja, podparta realnymi dowodami, zaowocuje bardziej zaawansowaną, bezpieczniejszą i bardziej opłacalną infrastrukturą telekomunikacyjną, która będzie odpowiadała wyzwaniom przyszłości. Daje ona Wielkiej Brytanii dostęp do wiodącej technologii i zapewnia utrzymanie konkurencyjności rynku.
Najnowocześniejsze technologie dla operatorów telekomunikacyjnych w Wielkiej Brytanii dostarczamy od ponad 15 lat.  Będziemy opierać się na tych osiągnięciach i wspierać naszych klientów w inwestycjach w sieci 5G. Dzięki temu będziemy pobudzać wzrost gospodarczy Wielkiej Brytanii i pomagać jej konkurować na arenie międzynarodowej.
Jesteśmy przekonani, że zróżnicowany rynek dostawców i uczciwa konkurencja są niezbędne dla niezawodności i innowacyjności sieci. Dzięki temu będzie można zapewnić klientom dostęp do najlepszych możliwych technologii.”
Victor Zhang, wiceprezes Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: