Reklamy

Konkurs! – Licencje na program antywirusowy Bitdefender dla spostrzegawczych

Miło nam poinformować, że na TECHNOSenior możecie wygrać 3 roczne licencje oprogramowania Internet Security firmy Bitdefender. Co trzeba zrobić, aby wygrać jeden z kluczy? Wystarczy czytać codziennie informacje.

Konkurs na spostrzegawczość ma na celu promowanie użytkowników, którzy czytając newsy przyczyniają się do rozwoju TECHNOSenior. Cenimy sobie Państwa udział w życiu naszego bloga i chcemy go docenić niespodzianką. Konkurs trwa od 29 stycznia br. W tej edycji do wygrania są 3 (trzy) roczne licencje oprogramowania Internet Security, każde w cenie 99,00 zł.

Zasady konkursu są następujące:

Start zgodny z informacja podaną w zajawce konkursu.

W czasie trwania danej edycji, klika razy w tygodniu w newsach będą pojawiać się oznaczone wyrazy, które należy (zapamiętać, zapisać… itp). Nie możemy podać ile będzie takich wyrazów i czy będą one codziennie.

W ostatnim dniu tygodnia konkursowego tj. w sobotę 15 lutego br., po opublikowaniu ostatniego wyrazu oznaczonego, będzie podane hasło: Zakończenie edycji „Bitdefender” z informacją, że prosimy podać ilość i nazwy oznaczonych wyrazów.

Pierwszych 3 Czytelników (liczy się termin na poczcie mailowej organizatora), którzy prześlą na adres redakcja@technosenior.pl wszystkie, lub największą ilość wyrazów z danej edycji otrzyma od Redakcji niespodziankę – roczną licencję oprogramowania Internet Security.

Zakończenie wysyłania konkursowych zadań do godziny 18:00 w dniu, w którym poprosimy o przysyłanie oznaczonych wyrazów.

Warunkiem otrzymania nagrody jest wysłanie do administratorów http://www.techno-senior.com danych kontaktowych do przesłania klucza licencyjnego.

Ważne!: jeden uczestnik może otrzymać tylko jeden klucz.

Bitdefender Internet Security – wszystko w jednym pakiecie  

Bitdefender Internet Security to pakiet zabezpieczający system przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, w tym przed zaawansowanymi atakami ransomware, wirusami, hakerami i innymi zagrożeniami w sieci. Poprzez takie moduły jak: Intelligent Antivirus, Ochrona Prywatności, Ochrona Przeglądania, Kontrola Rodzicielska, Kontrola Rodzicielska, czy Zapora Sieciowa, zapewnia najlepszą ochronę systemu Windows, bez jego spowolnienia.  Nowa, adaptacyjna warstwa ochrony oparta na sieci zapobiega wykorzystywaniu luk w systemie, wykrywa i blokuje próby brute-force, chroni przed atakami botnet oraz zapobiega wysyłaniu poufnych informacji w niezaszyfrowanych formularzach.

 Korzyści z wyboru oprogramowania antywirusowego Bitdefender

Wybierając tego antywirusa zapewniasz sobie i swojemu komputerowi lub urządzeniu mobilnemu jedną z najlepszych ochron na świecie.  Moduł antykradzieżowy Bitdefender, pomoże ci w przypadku zgubienia lub kradzieży smartfona, tabletu albo laptopa, a Twoje szanse na odzyskanie urządzenia drastycznie się zwiększą. Dzięki Bitdefender Central możesz zarządzać ochroną wszystkich podłączonych do konta urządzeń, a certyfikowani technicy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą ci z każdym problemem jaki, napotkasz podczas korzystania z naszego programu.

Antywirus Bitdefender korzysta z chmury, do której automatycznie podłączane są Twoje urządzenia, dzięki czemu producent oprogramowania, jest w stanie niewyobrażalnie szybko reagować na każdy atak. Wykrywając nowy rodzaj zagrożenia u jednego z użytkowników, za pomocą chmury, może natychmiast zaktualizować bazy programów antywirusowych u wszystkich pozostałych, tworząc najlepszą ochronę, która jest nie do przejścia.

Bitdefender chroni prywatność swoich użytkowników, a także ich urządzeń:

  •  Całkowita ochrona przeciwko zagrożeniom internetowym
  • Doradca ochrony Wi-Fi: Zawsze bezpiecznie w podróży
  • Firewall – Blokuj intruzów i filtruj ruch sieciowy
  • Bitdefender VPN oferuje bezpieczny i prywatny dostęp do Internetu
  • Wykrywa zachowanie przypominające ransomware i blokuje jego wykonanie
  • Nieautoryzowane aplikacje nie mogą uzyskać dostępu do Twojej kamery internetowej i mikrofonu
  • Kontrola Rodzicielska dla bezpieczeństwa online Twoich dzieci
  • Fachowe Wsparcie 24/7

Dzięki Bitdefender Internet Security możesz przestać martwić się utratą danych, plików lub pieniędzy.

Reklamy


Categories: Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Konkursy, Newsy, Polecane

Tags: ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: