Philips Fidelio X3 – po założeniu nie chce się już ich zdejmować

Marka Philips prezentuje nowy flagowy model słuchawek nausznych stworzonych z myślą o audiofilach. Fidelio X3 łączą w sobie wyjątkową jakość dźwięku, komfort noszenia, luksusowe wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania.

Philips Fidelio X3

Philips Fidelio X3 to najnowszy model z cieszącej się uznaniem serii, która ze względu na połączenie bogatego i idealnie odwzorowanego dźwięku, wyjątkowego komfortu noszenia oraz stylowego wzornictwa z najwyższej półki jest szczególnie popularna wśród audiofilów.

Muzyka odtwarzana na Philips Fidelio X3 jest pełna detali, posiada bogate basy, ciepłe tony średnie oraz czyste dźwięki z wysokiej skali. W rezultacie brzmienie jest przestrzenne i charakterystyczne dla występów na żywo, a dźwięk sprawia wrażenie, jakby dochodził spoza słuchawek. Muzyka jest tak miła w odsłuchu, że po założeniu Philips Fidelio X3 nie chce się już ich zdejmować.

Philips Fidelio X3

Elementy nauszne słuchawek zostały tak zaprojektowane, aby idealnie pasować do budowy głowy i uszu, dzięki czemu dźwięk kierowany jest wprost do kanału słuchowego dla jeszcze lepszych wrażeń podczas użytkowania. Poduszki wykonano z welurowej pianki, która dopasowuje się do indywidualnego kształtu ucha i zapamiętuje go, zapewniając w ten sposób komfort użytkowania nawet podczas długiego noszenia.

Philips Fidelio X3

Design Philips Fidelio X3 dorównuje możliwościom technicznym sprzętu. Model jest wykonany z użyciem najwyższej jakości materiałów od wyselekcjonowanych europejskich dostawców. Lekka i jednocześnie mocna stalowa konstrukcja została pokryta czarną skórą firmy Muirhead o satynowym wykończeniu, która jest pozyskiwana w sposób odpowiedzialny. Z kolei na obudowie głośników użyto akustycznie transparentnej tkaniny firmy Kvadrat, która niweluje odbicie fal dochodzących zza głośników. Gruba i miękka filcowa opaska jest wygodna i niewyczuwalna nawet przy długim noszeniu.

Philips Fidelio X3

Słuchawki Philips Fidelio X3 pojawią się w sprzedaży w połowie 2020 roku.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: