myPhone FUN 6 – budżetowy smartfon z Androidem 9.0 Pie (Go edition)

myPhone FUN 6 to dziś zaprezentowany 5-calowy smartfon z ekranem HD i z najnowszym, lekkim i szybkim system Androidem 9.0 Pie (Go edition). Ten nowy model firmy mPTech dostępny jest w zaskakująco niskiej cenie – 219 złotych.

myPhone FUN 6

myPhone FUN 6 to nowy model z serii dedykowanej młodym, mniej wymagającym użytkownikom. Z tego względu ten 5-calowy, poręczny smartfon z ekranem HD i lekkim interfejsem opartym o Android 9.0 Pie (Go edition), został wyceniony na 219 zł.

Model jak wszystkie smartfony z Androidem Go – został stworzony do prostych czynności, czyli do kontaktowania się ze znajomymi i rodziną, dzwonienia, wysyłania sms-ów oraz korzystania z aplikacji i komunikatorów. Oferuje dostosowane aplikacje takie jak YouTube GO, czy Google Maps GO oraz możliwość korzystania z Google Assistant.

Dzięki zoptymalizowanemu systemowi, myPhone FUN 6 działa sprawnie wykorzystując 4-rdzeniowy procesor współpracujący z 1 GB pamięci RAM. Model posiada także aparat główny 2 Mpx oraz kamerkę przednią VGA, 16 GB pamięci wewnętrznej na ulubioną muzykę i zdjęcia, którą można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie pamięci. Do tego wymienny akumulator o pojemności 2000 mAh, którego pracę optymalizuje system Go Edition. Ponadto: Dual SIM (dual standby), Wi-Fi do łączenia się z internetem oraz Bluetooth 4.0 gwarantujący szybką i bezprzewodową łączność telefonu z innymi urządzeniami czy transfer danych. W efekcie, za jedyne 219 zł, czyli w cenie telefonu klasycznego, otrzymujemy zgrabny smartfon.

Szczegóły na: https://www.myphone.pl/product/myphone-fun-6/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: