myPhone i HAMMER na Walentynki rozdają bilety do kina

Z początkiem miesiąca wystartowała akcja „myPhone i HAMMER na Walentynki”. W jej ramach, klienci którzy kupią w okresie od 1 do 15 lutego jeden z modeli objętych promocją, mogą odebrać 2 bilety do kina w sieci Multikino gratis. To dobry pomysł, aby nabyć smartfon na prezent dla ukochanej lub ukochanego, a później pójść ze swoją „walentynką” na wyczekany film.

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Dla wielu z nas to okazja na romantyczną kolację, mile spędzony wieczór lub wręczenie prezentu. Pozytywnym akcentem będzie bukiet kwiatów, wyjście do kina, albo… nowy smartfon. A może jedno i drugie? Teraz to możliwe, bo mPTech, tych którzy wybrali firmowe modele myPhone lub HAMMER, nagradza właśnie dwoma biletami do Multikina. A przecież smartfon jest dobrym pomysłem na prezent walentynkowy dla „niej”, jak i dla „niego”. Z całą pewnością serce kobiety podbije myPhone Pocket PRO – wydajny model w kolorze blue ametyst o zachwycającym designie, a facetowi zaimponuje jeden z „pancerniaków”: HAMMER Explorer lub HAMMER Energy 2. Dzięki temu mPTech zbliża jeszcze bardziej.

Reklamy

Szczegóły promocji znajdują się na dedykowanej stronie: https://www.myphone.pl/promocja-na-walentynki-2020/

—————————————————————————————————————————

Promocja: „myPhone i HAMMER na Walentynki”

Masz swoją „walentynkę”? Kupując jeden z modeli myPhone i/lub HAMMER w okresie promocji możesz zyskać 2 bilety do Multikina.

Zasady: klient, który w okresie trwania promocji tj. 01.02-15.02.2020 kupi w polskim sklepie (stacjonarnym, online) model HAMMER i/lub myPhone objęty promocją i wypełni formularz, może otrzymać 2 unikalne kody na 2 bilety do Multikina. Jeden kod uprawnia do wymiany na 1 bilet, na seans 2D w sieci kin Multikino na terenie całego kraju i ważny jest do 30.06.2020 r. Ilość kodów w promocji jest ograniczona.

Modele HAMMER i myPhone objęte promocją: Hammer Explorer, Hammer Energy 2, Hammer Energy 18×9, myPhone Pocket Pro, myPhone City 2, Hammer 5 Smart.

Więcej informacji o promocji, regulamin oraz formularz znajdują się na dedykowanej stronie:

https://www.myphone.pl/promocja-na-walentynki-2020/

źródło: mPTech

One thought on “myPhone i HAMMER na Walentynki rozdają bilety do kina

  • 12 lutego 2020 o 16:50
    Permalink

    Bardzo fajna akcja 😀 ja akurat sam zakupiłem dla siebie telefon od nich, explore z hammerów i przy okazji zgarnąłem bilety. Telefon sprawdza się super no a bielty wiadomo że się wykorzysta 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: