Kruger&Matz HYBRID – inteligentny zegarek z systemem Linux

W ofercie Kruger&Matz zadebiutował właśnie HYBRID – zegarek, który doskonale łączy w sobie styl i elegancję klasycznego zegarka z funkcjonalnością smartwatcha. Urządzenie to jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które spędzają dużo czasu w pracy, na spotkaniach lub w podróży i jednocześnie chcą mieć pod kontrolą swoją aktywność fizyczną.

Kruger&Matz HYBRID
Zegarek Kruger&Matz HYBRID działa w oparciu o system Linux, a jego sercem jest procesor Nordic. Bluetooth w wersji 4.0 pozwala na szybkie sparowanie zegarka z każdym smartfonem wyposażonym w system Android 4.4 lub IOS7 oraz ich nowszymi wersjami. Dzięki temu użytkownik może korzystać z ogromu możliwości, które oferuje zegarek, np. otrzymywać powiadomienia o wiadomościach i połączeniach.
Kruger&Matz HYBRID
Jak na hybrydę przystało smartwatch Kruger&Matz dotrzyma kroku zarówno osobom aktywnym zawodowo, jak też fizycznie. Poza pomiarem kroków, urządzenie monitoruje liczbę spalonych kalorii i przebyty dystans w ciągu całego dnia. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy chcą otrzymywać na bieżąco dokładne informacje na temat intensywności swojego treningu. Dodatkowo zegarek docenią też biegacze. Model ten wyposażony jest w tryb „Bieg”, który zarejestruje czas biegu oraz liczbę wykonanych kroków, spalonych kalorii i przebyty dystans. I choć inteligentny zegarek Kruger&Matz nie spełnia funkcji medycznych, dzięki niemu użytkownik może mieć pod kontrolą swoje tętno oraz ciśnienie i natlenienie krwi. Urządzenie posiada także funkcję zapisu i analizy snu, wskazując jego długość, płytkie i głębokie fazy oraz przebudzenia.   Centrum zarządzania zegarkiem stanowi stylowa koperta, w której klasyczne wskazówki wskazują aktualną godzinę, a wyświetlacz 0,49″ z panelem dotykowym umożliwia sterowanie dostępnymi funkcjami. HYBRID daje użytkownikowi jeszcze więcej możliwości, dzięki kompatybilnej aplikacji WearFit. Wystarczy pobrać ją na smartfona, by móc dodatkowo nastawić budzik, sprawdzić analizę snu, statystyki pomiarów i aktywności fizycznej czy dostosować pozostałe ustawienia zegarka.
Prezentacja i unboxing smartwatcha Kruger&Matz Hybrid
Aby jeszcze lepiej dopasować produkt do potrzeb użytkowników Kruger&Matz wprowadził zegarek w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. W obydwu przypadkach wysublimowanej elegancji dodaje urządzeniu skórzany pasek w kolorze czarnym. Z kolei bateria o pojemności 85 mAh pozwala na swobodne korzystanie z funkcjonalności smartwatcha przez kilka dni. Do zestawu została dołączona stacja ładująca, dzięki której można naładować urządzenie bez obawy o jego uszkodzenie.
Zegarek Kruger&Matz HYBRID dostępny jest w oficjalnym sklepie Kruger&Matz na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w sugerowanej cenie detalicznej 299 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: