HONOR MagicWatch 2 – smart-zegarek z 14-dniowym czasem pracy na baterii

Dzisiaj marka HONOR oficjalnie wprowadziła na polski rynek swój nowy produkt – HONOR MagicWatch 2. Najważniejsze wyróżniki HONOR MagicWatch 2 to wytrzymała bateria, która dzięki chipsetowi Kirin A1 pracuje nawet 14 dni bez konieczności ładowania, inteligentne i przemyślane technologie monitorowania kondycji i zdrowia użytkowników oraz spersonalizowane tarcze zegarka. Opaska zegarka dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych, co z pewnością docenią nawet najbardziej wybredni użytkownicy. HONOR MagicWatch 2 dostępny jest w dwóch modelach (42mm oraz 46mm) w cenie rekomendowanej 799 zł.


HONOR MagicWatch 2 ugruntowuje nasze perspektywiczne myślenie w zakresie projektowania smartwatchów i rozwoju produktów z segmentu smart. Teraz, bez względu na to czy idziesz na trening czy do pracy, HONOR MagicWatch 2 pomoże Ci utrzymać optymalną wydajność przez cały czas, a na jednym ładowaniu do 14 dni – powiedział George Zhao, prezes HONOR. HONOR MagicWatch 2 jest kolejnym produktem, zbliżającym nas do osiągnięcia strategii Internetu Rzeczy 1+8+N” „HONOR MagicWatch 2 to kolejny, duży krok firmy w integracji ekosystemu inteligentnych produktów marki oraz globalnego rynku tych produktów.


15 trybów fitness dla lepszego treningu
Aby zachęcić do bardziej spersonalizowanego, efektywnego i różnorodnego trybu ćwiczeń, HONOR MagicWatch 2 ma wbudowanych 15 trybów fitness, obejmujących 8 sportów na świeżym powietrzu i 7 pod dachem. Użytkownik może więc wybierać pomiędzy ustawieniem takich trybów jak: bieganie, wspinaczkę, jazdę na rowerze i triathlon na świeżym powietrzu, a także – pływanie, bieganie na bieżni oraz wiosłowanie.
HONOR MagicWatch 2 zawiera również 13 profesjonalnych kursów biegania (od poziomu początkującego do zaawansowanego), zarówno na bieżni jak i na świeżym powietrzu. Bez względu na to, czy urządzenie używane jest przez początkującego biegacza czy zawodowca, HONOR MagicWatch 2 gwarantuje szereg planów dopasowanych do odpowiedniego poziomu zaawansowania, dzięki czemu zapewnia jeszcze większą motywację do dalszej pracy. Zegarek jest również wyposażony w wirtualny program do ustawiania tempa z poradami, które pomogą zwiększyć wysiłek treningowy w tempie dopasowanym do możliwości użytkownika.

HONOR MagicWatch 2

Zaawansowane monitorowanie stanu zdrowia
HONOR MagicWatch 2 na nowo określa funkcję śledzenia stanu zdrowia przez urządzenia smart. Wprowadza trzy wiodące w branży technologie służące do przedstawiania w czasie rzeczywistym dokładnych porad zdrowotnych oraz wskazówek mających pomóc użytkownikom w prowadzeniu zdrowszego trybu życia, a dzięki temu wpływających na poprawę jakości życia w różnych jego aspektach.
Wzbogacony o technologię HUAWEI TruSleep™2.0, HONOR MagicWatch 2 może dokładnie śledzić
i zdiagnozować sześć najczęstszych rodzajów zaburzeń snu zapewniając ponad 200 porad dla poprawy jego jakość. Ponadto, HONOR MagicWatch 2 jest w stanie ustalić poziom stresu użytkownika i przy pomocy aplikacji TruRelax™ zasugerować mu techniki oddechowe, które pozwolą na zmniejszenie napięcia. Przy pomocy HUAWEI TruSeen™, HONOR MagicWatch 2 może z kolei monitorować tętno 24/7 wysyłając ostrzeżenia, w sytuacji gdy tętno wzrośnie lub znacząco się obniży. Urządzenie wyposażone jest również w adaptacyjny algorytm poprawiający odbiór sygnału, a dzięki 50-metrowej wodoodporności, HONOR MagicWatch 2 umożliwia bezproblemowy monitoring tętna, rejestrację wyniku SWOLF, dystansu, prędkości i spalonych kalorii również pod wodą. Wszystkie dane dotyczące zdrowia można łatwo zsynchronizować z zainstalowaną na smartfonie aplikacją HUAWEI Health APP, która pozwala użytkownikowi na prowadzenie ich rejestru i umożliwia lepsze poznanie pracy własnego organizmu.

Inteligentny asystent
HONOR MagicWatch 2 umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń za pośrednictwem Bluetooth za pomocą słuchawek lub wbudowanego głośnika i mikrofonu, także wtedy gdy użytkownik znajduje się do 150 m od telefonu. Jeśli HONOR MagicWatch 2 jest połączony z telefonem, urządzenie obsługuje również powiadomienia push z wiadomości SMS, e-maila, kalendarza, a cała zawartość jest wyświetlana na ekranie. Zegarek obsługuje również liczne wbudowane do niego aplikacje, m.in. „Pogoda”, „Alarm”, „Minutnik”, „Znajdź mój telefon”. HONOR MagicWatch 2 posiada również 4 GB pamięci wewnętrznej, z czego 2 GB można wykorzystać do przechowywania muzyki (ekwiwalent 500 utworów), dzięki czemu użytkownik może cieszyć się ulubioną muzyką bez konieczności noszenia przy sobie telefonu.
HONOR MagicWatch 2, wyposażony w 1,39-calowy dotykowy kolorowy ekran AMOLED, technologie monitorowania zdrowia, parametry samopoczucia, wytrzymałą baterię oraz spersonalizowane tarcze, jest dostępny w Polsce w dwóch rozmiarach – 46 mm oraz 42 mm w cenie rekomendowanej 799zł. Oba modele dostępne są w sieci RTV Euro AGD od 11.02.

Źródło: HONORCategories: Bez kategorii, Gadżety, Newsy

Tags: , , , ,

1 reply

  1. Niestety na stronie RTV Euro AGD nie ma tych urządzeń.. a koloru złotego – kobiecego próżno szukać w sieci.. a szkoda.. żona marzy o takim.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: