Podaruj serce, czyli walentynkowa akcja w galerii Lublin Plaza

Z okazji walentynek centrum Lublin Plaza organizuje wyjątkową akcję i zachęca do podzielenia się sercem. W galerii pojawi się serduszkowa fotobudka, w której można zrobić zdjęcie, a następnie opublikować je z hasztagiem #lublinplaza. Za każde takie oznaczenie w social mediach 14 lutego Lublin Plaza przekaże 10 zł na zakup gier i pomocy naukowych dla podopiecznych Lubelskiego Szpitala Dziecięcego.

Galeria Lublin Plaza co roku celebruje święto miłości, zachęcając klientów do okazywania uczuć swoim połówkom i najbliższym. Tegoroczna akcja jest okazją do realnej pomocy innym i to w bardzo prosty sposób – wystarczy zrobić zdjęcie i opublikować je z hasztagiem #lublinplaza. Regulamin akcji dostępny jest na http://www.lublinplaza.pl.

Magia walentynek sprawi, że każdy hasztag #lublinplaza będzie wart 10 zł, a za zebrane pieniądze galeria Lublin Plaza zakupi uczniom i jednocześnie pacjentom Lubelskiego Szpitala Dziecięcego akcesoria i pomoce naukowe. Im więcej osób dołączy do akcji, tym więcej prezentów trafi do dzieci. Wszyscy, którzy wezmą udział w wydarzeniu, otrzymają mały prezent w postaci  serduszka z pralinkami Lindt (oferta ważna do wyczerpania zapasów).

Walentynkowe zdjęcia będzie można wykonać na parterze centrum, gdzie powstanie strefa serduszkowej fotobudki. Zostanie ona wyposażona w zabawne akcesoria i maski, a fotografie będzie można na miejscu wydrukować. W fotobudce oprócz zdjęć będzie również dostępna opcja wykonania animacji gif.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublina do wspólnego świętowania w ten wyjątkowy sposób walentynek w galerii Lublin Plaza!

***

LUBLIN PLAZA

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit otwarty 24h/7. W Lublin Plaza obecne są znane marki takie jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz lubiane sklepy sieciowe, wśród nich TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Venezia, Sephora i Douglas. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: