Tijara Mobile – Malik Montana z własną siecią komórkową MVNO

Wystartowała nowa sieć komórkowa Tijara Mobile, której pomysłodawcą i współwłaścicielem jest Malik Montana – znany raper i autor tekstów. Własna sieć będzie przede wszystkim przestrzenią do interakcji i lepszego kontaktu z fanami oraz formą wyrazu artystycznego i dystrybucji unikalnych treści.

Tijara Mobile oferuje usługi telefonii komórkowej oraz dostępu do internetu w technologii GSM w modelu abonamentowym, oraz prepaidowym.

Poniżej ceny pakietów:

  • 29zł – nielimitowane połączenia, smsy i mmsy w Polsce oraz 2GB internetu
  • 32zł – nielimitowane połączenia, smsy i mmsy w Polsce oraz 7GB internetu
  • 35zł – nielimitowane połączenia, smsy i mmsy w Polsce oraz 15GB internetu
  • 45zł – 40GB internetu, połączenia 0,29zł/min, sms 0,19zł, mms 0,49zł

Malik Montana bardzo ceni sobie bliski kontakt ze swoimi fanami, a Tijara Mobile, ma być przestrzenią ułatwiającą interakcję z nimi. Własna sieć daje także artyście wolność w kreowaniu i dostarczaniu niepowtarzalnych treści do najwierniejszych fanów. Między innymi poprzez: spersonalizowane wiadomości SMS wysyłane do użytkowników Tijara Mobile w czasie rzeczywistym, Voicemailing (wiadomości głosowe wysyłane do abonentów), konkursy, eventy. Marka stawia na niepowtarzalność, oryginalność i maksymalną personalizację usług, oraz dostarczanie wyjątkowego kontentu muzycznego.

Priorytetem zarówno dla Malika Montany, jak i marki Tijara Mobile jest bezpieczeństwo komunikacji pomiędzy abonentami. Dlatego też kolejnym krokiem w rozwoju Tijara Mobile jest wdrożenie szyfrowanego komunikatora rozmów i SMS, który zapewni swoim użytkownikom bezpieczeństwo komunikacji na najwyższym poziomie.

Tijara Mobile pracuje także nad aplikacją multimedialną, która zapewni kontent muzyczny w postaci koncertów on-line. Użytkownicy Tijara Mobile będą mogli uczestniczyć w ważnych wydarzeniach muzycznych, z perspektywy sceny i backstage – nie wychodząc przy tym z domu.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: